zimyis zwart labje geboren
-
Marianna
- riwka
- Hele grote hondenneus

- Berichten: 1266
- Lid geworden op: 21 sep 2008, 10:08
- Locatie: almere
EricaM schreef:Hoi Sabine, gefeliciteerd met je pup.
Almere is fantastisch voor de hond. Je mag hem op zoveel plekken lekker los laten lopen.Kijk maar op de site van de Gemeente Almere. Daar wordt precies op aangegeven waar. Zelf woon ik in de Verzetswijk aan het Bos der Onverzettelijken. Super wandelen daar. Er is tegenwoordig aan de plas in dit park zelfs een aantal speelattributen voor honden geplaatst.
Dan niet te vergeten het Almeerderzand. Ook een speciaal hondenstrand (onder het spoor). En een labrador doe je geen groter plezier dan...... lekker zwemmen.
Op alle natuurgebieden in Almere is wandelen in combinatie met zwemmen bijna mogelijk.
Het Kan echt in Almere.........
Misschien komen we elkaar wel eens tegen. Ben nu zelf in afwachting/zoekende voor een puppie, nu onze Max vorig jaar november is ingeslapen. Dus wandelen we nu niet veel, maar dat komt vanzelf wel weer.
Jij erg veel succes. En geniet van alles.......
Groetjes erica
Hoi Erica,
Heb je al een pup op het oog!
Was benieuwd, misschien heb ik wat gemist
groetjes Riwka en Storm
Don't always keep your dog on a leash if you want him to be attached to you
A.Willametz
A.Willametz
