Trouwdag

Plaats hier je foto's van Labradors. Maximale maat 800x640 pixels.
LoveLab

Trouwdag

Ongelezen bericht door LoveLab »

9-9-10 zijn wij getrouwd. Een geweldig leuke en mooie dag, met een zonnetje, terwijl er 90% kans op regen was voorspeld, hebben wij geen druppel gezien!!

Deze foto's zijn door mijn zwager gemaakt en wou ze toch al even met jullie delen, de foto's van de fotograaf zijn er nog niet, ben erg benieuwd naar zijn foto's!

De bedoeling was dat Jones ook mee zou gaan met de reportage, maar omdat het de dag ervoor zo geregend had, hebben we hem lekker thuis gelaten. Achteraf maar goed ook, want ik in die jurk en dan Jones, was niet goed gegaan!

Met mijn 2 allerliefste schatten van de hele wereld!!
Afbeelding

En proberen te lachen, de hond in het gareel te houden en dan al die mensen om je heen...
Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Zo zag ie er van boven uit
Afbeelding

Dit is de enige foto die ik nu heb, dat ie de ringen komt brengen, in de 5e versnelling!! Het ging zo vliegensvlug, de hele ceremonie keek Jones mij aan, kwispelend met zijn staart, ik durfde niet meer zijn kant op de te kijken. Toen hij uiteindelijk naar ons toe mocht komen ging het echt als een wervelwind!
Afbeelding
esmoezie
Speurneus
Speurneus
Berichten: 5512
Lid geworden op: 18 mei 2009, 13:35
Locatie: ZO-Brabant

Ongelezen bericht door esmoezie »

ten eerste gefeliciteerd met je huwelijk :feest3:
erg leuke foto's en super dat Jones het zo goed heeft gedaan, tja labjes gaan als wervelwinden, wel moeilijk voor de fotograaf :D
Jones ziet er mooi uit :verliefd1:
groetjes Juliette

:zwartkopje: Keo 26-03-2009
:blondkopje: Harvey 30-07-2015
esmoezie
Speurneus
Speurneus
Berichten: 5512
Lid geworden op: 18 mei 2009, 13:35
Locatie: ZO-Brabant

Ongelezen bericht door esmoezie »

ow, en jullie als bruidspaar zien er ook mooi uit! :)
groetjes Juliette

:zwartkopje: Keo 26-03-2009
:blondkopje: Harvey 30-07-2015
Nino&Toosje
Speurneus
Speurneus
Berichten: 3249
Lid geworden op: 12 feb 2009, 19:05
Locatie: Drenthe

Ongelezen bericht door Nino&Toosje »

Van harte gefeliciteerd met jullie trouwdag. Heel veel geluk voor de toekomst.

Leuke foto's met mooie ring drager :)
En prachtige bruidspaar :klasse:
Dinie
Speurneus
Speurneus
Berichten: 9630
Lid geworden op: 20 dec 2006, 18:18
Locatie: Luyksgestel (N.-Br.)

Ongelezen bericht door Dinie »

Hartelijk gefeliciteerd met jullie huwelijk!! :feest2:

Mooi bruidspaar en een mooie 'ringdrager' :)
:zwartkopje: Ciba (Ciba van Budiliumhof) 22-10-2005 ~ 25-4-2008
:zwartkopje: Yara (Raspberrycream van Budiliumhof) 7-3-2008
Alice van Ginkel
Hele grote hondenneus
Hele grote hondenneus
Berichten: 1215
Lid geworden op: 16 mei 2008, 09:57

Ongelezen bericht door Alice van Ginkel »

Van harte gefeliciteerd met jullie huwelijk. Wat een leuke foto's!! Ik zou hetzelfde hebben gedaan, je grote vriend hoort er zo bij! Wij waren al getrouwd toen Youri bij ons kwam en nu zijn we volgend jaar 25 jaar getrouwd en is ons lieve oude mannetje er weer niet bij omdat hij helaas is overleden. Toch zal hij op een andere manier aanwezig zijn.

Geniet van elkaar, de tijd gaat zo snel. Knuffel voor Jones.
Hartelijke groeten van Alice.
Afbeelding
Guus

Ongelezen bericht door Guus »

Van Harte gefeliciteerd met jullie huwelijk, jullie zien er super uit.

En wat een schatje is Jones ook :verliefd1:
roef
Speurneus
Speurneus
Berichten: 8309
Lid geworden op: 30 sep 2008, 11:29
Locatie: emmeloord

Ongelezen bericht door roef »

van harte gefeliciteerd met jullie huwlijk :)
leuke foto`s hoor
:blondkopje: Roef (Matcho) 18-04-2008
:blondkopje: James(Sallyjo`s sunbeam jamie)overleden
:blondkopje: Hidde(Charly van Foreburg) 12-01-2012
jolex

Ongelezen bericht door jolex »

van harte gefeliciteerd!
leuke foto's!!!!
LoveLab

Ongelezen bericht door LoveLab »

esmoezie schreef:ten eerste gefeliciteerd met je huwelijk :feest3:
erg leuke foto's en super dat Jones het zo goed heeft gedaan, tja labjes gaan als wervelwinden, wel moeilijk voor de fotograaf :D
Jones ziet er mooi uit :verliefd1:
Toen Jones de ringen kwam brengen, lag/zat de fotograaf op de grond. Je hoorde zijn fototoestel ook echt: klil, klik, klik, klik, klik, klik en dan vele malen sneller en echt ontelbaar vaak achter elkaar!!

Bedankt voor de complimenten!! Hihi, zo loop ik er normaal echt niet bij hoor!!
LoveLab

Ongelezen bericht door LoveLab »

Alice van Ginkel schreef:Van harte gefeliciteerd met jullie huwelijk. Wat een leuke foto's!! Ik zou hetzelfde hebben gedaan, je grote vriend hoort er zo bij! Wij waren al getrouwd toen Youri bij ons kwam en nu zijn we volgend jaar 25 jaar getrouwd en is ons lieve oude mannetje er weer niet bij omdat hij helaas is overleden. Toch zal hij op een andere manier aanwezig zijn.

Geniet van elkaar, de tijd gaat zo snel. Knuffel voor Jones.
Hartelijke groeten van Alice.
Dank je!! Zo'n grote vriend zit in je hart!! Voor altijd!

Ik heb toch veel negatieve reacties gehad, van mensen die het zielig vonden tot dierenmishandeling. Weliswaar van mensen die niet in mijn directe omgeving zijn, maar toch. Jones hoort er bij, bij ons, dit is ons gezin. Ik heb niets gedaan wat Jones zou schaden, die hond heeft de middag van zijn leven gehad. We waren met 25 man in de middag en iedereen is even gek op die hond. Wij hadden 1 persoon aangewezen als 'oppas', zodat ie niet de hele middag mee gesleurd werd door iedereen. In totaal is ie zo'n 2,5 uur bij ons geweest en daarna lekker gaan logeren.

Jones is mijn alles en ik wou hem er zo graag bij hebben... ( mijn ouders leven niet meer, heb hem 2jr na het overlijden van mijn moeder gekregen). Jones is naast mijn man, mijn 2e grote liefde, zonder Jones was deze dag gewoon niet compleet geweest!

Dit ga ik natuurlijk nooit meer vergeten!! Ik was zo trots op hem, hoe ie zich gedragen heeft en hoe hij met alles en iedereen omgaat!!

Gewoon een lekker ding!
Lien
Speurneus
Speurneus
Berichten: 2521
Lid geworden op: 07 mei 2009, 22:10
Locatie: Leidschendam
Contacteer:

Ongelezen bericht door Lien »

Nou ja zèg! Dierenmishandeling, wat een onzin!

Nee hoor, je maatje hoort erbij en hij heeft zijn taak volbracht :)

Jullie zagen er prachtig uit en van harte gefeliciteerd!
groetjes, Lien

Being happy does not mean everything is perfect, it only means you've decided to see beyond the imperfections
Charella

Ongelezen bericht door Charella »

Gefeliciteerd met jullie huwelijk! :D

Leuk dat jullie Jones erbij hebben getrokken :D
Hij hoort er idd bij en het is zeker geen dierenmishandeling!
Bommel Achter 't Dijkje
Speurneus
Speurneus
Berichten: 2930
Lid geworden op: 25 feb 2008, 10:26
Locatie: Amersfoort

Ongelezen bericht door Bommel Achter 't Dijkje »

Gefeliciteerd met jullie huwelijk
superleuke foto's
:blondpootje:
Een dag zonder hond, is een gemis.
Bommel r.i.p. miss you :blondpootje:
02-06-2007 :blondpootje: 27-11-2014
Fallyn

Ongelezen bericht door Fallyn »

ontzettend leuk, dierenmishandeling? nee de hele dag alleen thuis laten want zo'n feest duurt toch lang lijkt pas op dierenmishandeling.
superleuk!!!
Plaats reactie