Pagina 1 van 2
Grappig: Startdatum class
Geplaatst: 08 sep 2005, 11:02
door Miske
Heykes allen
Ik kreeg net een mail aan van mijn geleidehondencentrum; ik had nl. gevraagd wanneer ik in opleiding mag, wanneer Olly juist geboren is, ...
Jaja, grappig hoor ... Nu wordt Olly precies 2 jaar op 17 oktober 2005, de datum dat ik voor minimum 3 weken naar Tongeren mag trekken!!! Wat een toeval zeg! Kan ik al meteen een verjaardagscadeautje voor haar meenemen, haha!
Spannend allemaal hoor; ik hoop dat het echt gaat lukken!
Groetjes
Kim
Geplaatst: 08 sep 2005, 13:04
door marron

Zet hem op hoor

Geplaatst: 08 sep 2005, 15:23
door le chester
veel succes ermee, het gaat je vast en zeker allemaal lukken en houd ons op de hoogte van alles.

Geplaatst: 08 sep 2005, 23:27
door Karlien
Kims,
weet je ook haar stamboomnaam ??
Greetz
Lientje
Geplaatst: 08 sep 2005, 23:34
door Clemens
Heel veel succes gewenst. Moet een enerverende ervaring worden / zijn.
Geplaatst: 08 sep 2005, 23:35
door Patricia
Heel veel plezier en succes!!
Geplaatst: 09 sep 2005, 00:56
door Miske
Karlien schreef:Kims,
weet je ook haar stamboomnaam ??
Greetz
Lientje
Nee, ik heb dat via mail gevraagd maar ik krijg de reactie: "Dat hoef je nog niet te weten

"
Ik had nl. een boel vragen gesteld en op het einde van de mail staat er:
"Ongeduldje hahaha!"
Ik ga dus maar afwachten ... Ik ben wel vrijwel zeker dat het om een aangekochte en niet zelf gefokte labrador retriever gaat.
Geplaatst: 09 sep 2005, 01:41
door flippie
Miske schreef:Karlien schreef:Kims,
weet je ook haar stamboomnaam ??
Greetz
Lientje
Nee, ik heb dat via mail gevraagd maar ik krijg de reactie: "Dat hoef je nog niet te weten

"
Ik had nl. een boel vragen gesteld en op het einde van de mail staat er:
"Ongeduldje hahaha!"
Ik ga dus maar afwachten ... Ik ben wel vrijwel zeker dat het om een aangekochte en niet zelf gefokte labrador retriever gaat.
hahaha
't Is idd superspannend zeg! Zou leuk zijn als je ons op de hoogte houd!

Begin je al de dagen af te tellen?

Geplaatst: 09 sep 2005, 15:23
door Miske
flippie schreef:'t Is idd superspannend zeg! Zou leuk zijn als je ons op de hoogte houd!

Begin je al de dagen af te tellen?

Jaja, tuurlijk houd ik jullie op de hoogte. De volgende stap is de uitnodiging van de class ontvangen. Class is een ander woord voor instructieperiode / stage. Ja, bij BCG worden de honden volledig in het Engels opgeleid, en de termen daarrond zijn dan ook maar meteen aangepast

.
Geplaatst: 09 sep 2005, 19:11
door Debbie
Heel veel plezier en succes!

Geplaatst: 11 sep 2005, 22:20
door jessica & aimée
Oooo wat spannend zeg enne hele veel suces alvast!
Geplaatst: 11 sep 2005, 22:21
door jessica & aimée
In de wiekend ga je wel of niet naar huis?????/
Geplaatst: 11 sep 2005, 23:28
door Miske
jessica & oukje schreef:In de wiekend ga je wel of niet naar huis?????/
Zo heb ik het altijd gehoord:
Weekend 1: Normaalgezien huisarrest: Je mag geen bezoek ontvangen, nergens naartoe gaan, en mag enkel naar buiten om de hond uit te laten (niet om mee te gaan wandelen - je krijgt ook nog geen tuig mee). Dit is een weekend bedoeld voor je labke om zich te wennen aan jouw thuisomgeving.
Weekend 2: Je mag bezoek ontvangen, wel weggaan met de hond, maar je krijgt nog geen tuig mee.
Weekend 3: Ik denk dat je dan het tuig meekrijgt, maar ik denk niet dat je dan al mag weggaan.
Ik heb vorige week geïnformeerd over de classduur, en ik krijg te horen dat dat minimum 3 weken is (misschien zelfs langer) in Tongeren, en daarna nog 1, 2 of 3 weken thuistraining. Heftig hoor, erg lang allemaal! Maar ja, ik heb het er wel voor over; ik wil nl. een goede geleidehond met een goede class, postclass en aftercare krijgen! Al zal het in het begin zeker wel wat tegenvallen, brr, spannend!
Geplaatst: 11 sep 2005, 23:37
door Karlien
Al zal het in het begin zeker wel wat tegenvallen
Waarom zou dat ???

Geplaatst: 11 sep 2005, 23:45
door Miske
Karlien schreef:Al zal het in het begin zeker wel wat tegenvallen
Waarom zou dat ???

Ik denk dat ze wel zal gaan uittesten tijdens en zeker ook na de class, en je moet zelf toch ook nog heel hard wennen aan een hond, lijkt me.
En bovendien moet je in het begin aan 77 zaken tegelijkertijd denken, dus dan is het nog niet echt ontspanning om weg te gaan, maar langzaamaan zal dat wel in orde komen. Ik hoor van veel mensen dat je toch minimum op 1 jaar moet rekenen dus ik reken daar ook op

.