Ben weleens benieuwd wat jullie aan je senior voeren
maupie kreeg altijd hill's kip senior, maar we zijn sinds een week of 2 overgestapt op KVV. Dat gaat erg goed, ze vindt het superlekker. Ik ben vooral overgestapt voor het lekker-effect. De brokken ging ze na haar sterilisatie niet meer zo makkelijk eten, en ik vond vlees eigenlijk ook beter voor haar. Ze krijgt iedere dag 1 cranberry tablet en binnenkort ook een glucosamine / chondroïtine supplement voor soepele gewrichten.
dus, wat eet jullie hond en waarom? ben je er tevreden mee? geef je er iets bij (supplementen)? pijnstillers?
Eerst kreeg hij royal canin brokken en hij deed er goed op totdat we gingen overstappen naar senior brokken van royal canin. Toen begon hij elke dag te braken, naar de DA geweest. Op overleg gewoon terug gegaan op oude brokken, maar braken bleef hij houden, duurde weken, zelfs maanden. Hij kon ineens geen enkele brokken verdragen. Daarna zijn we deels overgestapt naar kvv op aanraden van dit forum (was in 2004/2005) we begonnen met rodi en toen ging het beter, braken was minder. Sinds hij volop op kvv zit braakt hij bijna nooit meer.
Dat is voor osn de reden waarom Budje kvv krijgt. Brokken heeft hij sindsdien nooit meer gehad.
De dierenarts was niet met ons eens dat Buddy op kvv zit ivm zijn leeftijd. We hebben er gewoon niks van aan getrokken en hij doet er nog steeds perfect op!!
Hij krijgt elke dag bij het eten rimadyl.
Het is hier nog steeds zo stil zonder jou...
Ik heb 14 jaar en 8 maanden lang zo intens van je genoten.
weliswaar leeft Bodri natuurlijk niet meer maar na altijd oa vachtproblemen gehad te hebben en de laatste periode ook darmproblemen ben ik eerst van Nutro lam&rijst over gegaan naar Eukanuba senior en later de RC. Op beiden deed hij het erg slecht.
We kwamen in gesprek met een andere DSZ en die wees op ons gebruik van KVV. We zijn overgestapt op Duck, eerst een maand volledig en later combi met Farmfood, op het laatst alleen maar KVV omdat hij de brokken niet goed meer wegkreeg en verdroeg.
Saar krijgt Mobility Support van Royal Canin, dat we bij de DA kopen
Ze doet het daar met haar artrose prima op! Voor de smering van de gewrichten en spieren krijgt ze elke dag 's ochtends 1 capsule Glucosamine/Chondroitine met MSM en Omega 3-6-9.
Jane eet geen brokken of ander hondenvoer meer, ze eet al twee jaar heel slecht en in verband met haar medicijnen is het heel belangrijk dat ze op vaste tijden haar medicijnen krijgt en een uur later eet.
Ze eet momenteel doperwten en wortels met brood, daar naast krijgt ze nog wel hondensnoepjes en die eet ze wel.
Het is soms echt zoeken naar iets dat ze lust/wil eten, ik heb in slechte tijden zelfs biefstuk voor haar gebakken .
Hiervoor kreeg ze k/d in verband met haar slechte nieren en daar voor prince senior.
Ook hier geen speciaal senioren voer.
Gina & Akka krijgen beide Meyer http://www.meyers-high-premium.de/shop/" onclick="window.open(this.href);return false;
Gina krijgt 1x daags ook een theelepeltje Sasha's Blend erbij, een voedings suplement.
Pootje van Gina & Akka
Groetjes Tilly
Pootje van Gina & Akka
*Er is op de wereld geen betere psychiatrie, dan een hond die je gezicht aflikt*
Char kreeg Hills J/D.. Deed het hier erg goed op, de laatste maanden kreeg hij wel meestal 1 rimadyl per dag...
groetjes Kim , pootje van Mexx, Bear en JC
Charlie (v.d. Leeda) ( † 24-12-2007, voor altijd in ons hart) 31-3-1994 Mexx ( Tresor du taillis madame x Shallow bay v. Janslust )22-03-2007 Bear ( FAIR-COURT Play It Again )12-03-2009 JC ( Jill's Summer Breeze of Sir Geof ) 2-9-2013