Pagina 1 van 1

Terra weer los!!

Geplaatst: 30 mei 2009, 17:06
door Terra5
Vanmiddag heeft mijn dametje na ruim 3 maanden revalideren weer een paar minuutjes los mogen lopen :-) Ik vond het wel eng, maar die blik in haar oogjes maakte alles weer goed :verliefd1:

Afbeelding

Afbeelding

Tussendoor even komen melden :D
Afbeelding

Even in de schaduw liggen met een vrolijk koppie :verliefd1:
Afbeelding

(Hier staan ook nog wat filmpjes http://www.labradorforum.nl/viewtopic.php?t=59744 ;-))

Geplaatst: 30 mei 2009, 17:11
door Marlotte
Wat heerlijk voor d'r!! Nou maar hopen dat die nare tijd helemaal afgesloten kan worden!

Geplaatst: 30 mei 2009, 17:16
door molletje
wat heerlijk!
en ik duim dat het nu eens een keer voorspoedig mag blijven gaan!

Geplaatst: 30 mei 2009, 18:36
door Charella
Wat heerlijk zeg voor Terra :) Ik kan begrijpen dat je het toch nog een beetje eng vind. Dat gevoel slijt vanzelf wel weer :)

Geplaatst: 30 mei 2009, 18:56
door Koor
Zo te zien heeft ze er echt van genoten :) Wel voorzichtig aan blijven doen hoor Terra.

Geplaatst: 30 mei 2009, 19:18
door Dees en Floor
Dat koppie, daar smelt je toch voor :verliefd1: Fijn dat het goed gaat met haar en dat ze weer even los kon lopen!

Geplaatst: 30 mei 2009, 19:24
door Natascha
Wat wat heerlijk voor jullie. De lab van mijn vriendin is ook aan het revalideren en mocht deze week ook weer een paar minuutjes los. Tranen in mijn ogen, ze was zooooo blij weer even los te mogen.

Heel veel succes met revalideren en veel geluk!!!!

Geplaatst: 31 mei 2009, 16:13
door roef
wat kijkt ze blij tamara :verliefd1: heerlijk dat ze weer los kan :)

Geplaatst: 31 mei 2009, 16:20
door yari
Heerlijk om te zien! :verliefd1:
En wat een verschil met een tijd terug zeg....ze ziet er echt veel en veel beter uit nu! :wink:

Geplaatst: 31 mei 2009, 20:39
door Buddy007
Wat super voor Terra! Je ziet haar genieten!
Wat een heerlijk koppie :verliefd1:

Geplaatst: 31 mei 2009, 23:42
door EricaM
Wat fijn dat het zo goed gaat met Terra. Op de foto's zie je haar gewoon genieten. Op je andere berichtjes heb ik Danouk weer even bewonderd. Gaat goed met je meiden zo...
Groetjes erica

Geplaatst: 02 jun 2009, 12:35
door Terra5
Natascha schreef:Wat wat heerlijk voor jullie. De lab van mijn vriendin is ook aan het revalideren en mocht deze week ook weer een paar minuutjes los. Tranen in mijn ogen, ze was zooooo blij weer even los te mogen.

Heel veel succes met revalideren en veel geluk!!!!
Ik had het in het najaar meer, toen had ze ruim een jaar gerevalideerd en dus een jaar aangelijnd gelopen :-( Op het moment dat ze toen weer los mocht... kreeg ik ook echt tranen :oops: Dat koppie toen was echt onbetaalbaar :-)

Afgelopen weekend zag je haar ook echt weer blij zijn.. We waren wel al paar weekjes in de tuin bezig en ze mocht al weer meer, dus ze was al wat blijer.. maar toen de riem zaterdag los ging :applaus:

Geplaatst: 02 jun 2009, 12:40
door Terra5
yari schreef:Heerlijk om te zien! :verliefd1:
En wat een verschil met een tijd terug zeg....ze ziet er echt veel en veel beter uit nu! :wink:
Ja, dat dametje ziet er gelukkig weer goed uit :) Weer spieren, vacht glimt echt (ondanks het enorme verharen ;-)) En die oogjes hè.. :verliefd1:
Ondanks dat je wel kunt zien dat ze de afgelopen twee jaar echt ouder is geworden, ziet ze er weer echt gezond uit. Ik ben ook echt trots op mijn oudje en heel blij dat het allemaal goed is gegaan en ze weer kan genieten van haar leventje :klasse: