Pagina 1 van 1

Prioriteiten stellen

Geplaatst: 23 feb 2010, 09:54
door Pandora
Vorige week had Ramses bedacht dat hij de dummy voor de verandering best eens een keertje kon afleveren bij zijn chica ipv bij mij. Zijn chica stond met haar vrouwtje schuin achter mij dus hij boog af, legde de dummy netjes voor haar neer en begon de casanova uit te hangen :kus: :spierbal: :mafkees:
Een mooie gelegenheid voor mij om hem eens bij zijn lurven te pakken en hem te vertellen dat er tijdens het werken vooral gewerkt dient te worden :regels:

Gisteren was ze loops (4de dag) maar wel op de training dus dat was een mooie test.
In het begin moest ik even streng tegen hem zijn en wat extra rondjes appèl lopen maar al heel snel deed hij weer gewoon wat hij geacht werd te doen :)
Hij was een klein beetje aan het klagen en aan het lonken als hij moest wachten maar als er iets te zien was, vliegende dummy's of werkende honden, was hij dáár mee bezig en als hij zelf iets moest uitvoeren dan deed hij dit net zo gedreven als altijd :applaus:

Ik ben trots op mijn jongen :klasse:
Hij kan prioriteiten stellen: Eerst het werk, dan de meisjes 8)

Geplaatst: 23 feb 2010, 10:43
door Saskia.Bernadette
Dat vind ik wel heeeeel erg knap hoor! :D Een loopse teef laten lopen voor een dode dummy :lol: :giechel: :klasse:

Geplaatst: 23 feb 2010, 10:54
door Pandora
Saskia.Bernadette schreef:Dat vind ik wel heeeeel erg knap hoor! :D Een loopse teef laten lopen voor een dode dummy :lol: :giechel: :klasse:
Op de dag dat ze ervoor gaat staan hoef ik dit natuurlijk niet te proberen :wink:
En verder... tja, het blijft gewoon een werkidioot :D

Geplaatst: 23 feb 2010, 23:30
door marron
:klasse: :applaus: :applaus: kijk daar onderscheiden de jongens zich van de mannen :klasse: :D

Geplaatst: 24 feb 2010, 21:25
door Tilly
Prachtig :D

Geplaatst: 24 feb 2010, 21:53
door Nino&Toosje
Dat vind ik superknap , Nino is niet zo dom , uhhhh braaf. :lol:

Geplaatst: 24 feb 2010, 22:02
door Saskia
superknap hondje!!

Geplaatst: 25 feb 2010, 00:50
door Lunatic
Super hoor Ramses :applaus:

Geplaatst: 25 feb 2010, 08:09
door kristies
knap hoor ! zoveel verleiding en dan toch.. vrouwtje kan met recht trots op je zijn :)

Geplaatst: 25 feb 2010, 08:51
door Saskia.Bernadette
Nino&Toosje schreef:Dat vind ik superknap , Nino is niet zo dom , uhhhh braaf. :lol:
Nee die Nino is een ladykiller :? :D

Geplaatst: 25 feb 2010, 10:18
door Tiene
Als dat nu geen karakter is :engel: Toch ook een pluim voor het baasje dat ie op het cruciaal moment zo goed luistert :wink:

Geplaatst: 25 feb 2010, 10:35
door Pandora
Nino&Toosje schreef:Dat vind ik superknap , Nino is niet zo dom , uhhhh braaf. :lol:
Hela hela :evil: :D

Geplaatst: 25 feb 2010, 10:43
door Pandora
Tiene schreef:Als dat nu geen karakter is :engel: Toch ook een pluim voor het baasje dat ie op het cruciaal moment zo goed luistert :wink:
Dank u :) Het is een combinatie van braafheid en gedrevenheid. Soms zat hij te lonken naar de teef maar dan werden er achter hem dummy's gegooid. Hij draaide zich dan echt om van "Effe wachte, hoor, ben zo terug" en als hij dan zag dat die andere hond bijna terug was draaide hij zich weer om naar die teef :lol:
En misschien weet hij ook wel dat die teef nog niet zover was. Van ons buurhondje heeft hij ook alleen maar last op de dagen dat ze in de tuin zit te joelen of Ramses komt 'buitenspelen'. De andere dagen is ze wel interessant maar moet hij er niet persé naartoe.

Geplaatst: 25 feb 2010, 10:52
door toscak
Goed hoor! Bob heeft volgens mij nog helemaal niet door dat er mooie vrouwen zijn. Hij heeft drie dagen geleden pas ontdekt dat Izzie een meisje is... sommige plekjes ruiken lekkerder dan anderen 8)

Geplaatst: 25 feb 2010, 12:39
door james
Superknap van Ramses!!!! :D Dat maakt het natuurlijk alleen maar begeerlijker voor de dames, een echte player dus :lol:

Petje af hoor, daar komt je training dan toch weer mooi in terug.