Pagina 1 van 1

Mijn kleine,grote knul

Geplaatst: 16 jun 2010, 01:10
door Esther87
Net 3 jaar,en hij lijkt opeens volwassen te zijn geworden.
Als de deurbel gaat,vliegt hij er niet meer op af,hij wacht vanzelf wel wie of wat er komt,die mand ligt namelijk net zo lekker!
Visite wordt uiteraard nog wel hartelijk begroet,maar dit gaat veel rustiger.
Donderjagen in huis,nou,dat hoeft niet meer 24 uur per dag hoor.
Knuffelen,tja,ik heb er nooit van gehouden,maar nu?
Ooh ik wil zo graag knuffelen met mijn baasjes!

Mijn lieve lobbes lijkt een volwassen hond te zijn geworden.
Onze band lijkt veel sterker te zijn geworden,en ik geniet nog meer van hem dan dat ik al deed. :verliefd1:

(Ik heb nog steeds wel mijn streken hoor! :twisted: )

Geplaatst: 16 jun 2010, 02:16
door marron
:D ik zei het toch :D :D :wink: ga genieten nu he :)

Geplaatst: 16 jun 2010, 08:55
door esmoezie
Owww wat heerlijk, ik hoop dat Keo ook nog ooit in die fase komt :D

Geplaatst: 16 jun 2010, 08:57
door Lankmark
wij kunnen ook niet wachten tot hij rustiger wordt

Geplaatst: 16 jun 2010, 13:36
door roef
:applaus: goed zo :klasse:
heerlijk herkenbaar,roef wordt ook rustiger en knuffeliger :verliefd1:
EINDELIJK! :D

Geplaatst: 16 jun 2010, 14:08
door Charella
In een keer draait de knop om :D enne streken horen erbij :twisted: Anders wordt het wel heeeeel saai 8) :twisted:

mijn kleine, grote knul

Geplaatst: 16 jun 2010, 20:18
door wobbetje
Hallo,

Wobbe is eigenlijk altijd verschrikkelijk druk geweest (volgens mij heeft hij ADHD :roll: ) toen hij een stuk jonger was had ik minstens 3 paar ogen tekort ! Ondertussen is hij 9 jaar en gelukkig toch al een stuk kalmer (zeker nu na zijn operatie) maar toch, hij kan nog behoorlijk uit de hoek komen hoor. Daarjuist nog, ik heb juist enkele kale plekken in het gazon bijgevuld met potgrond en nieuw graszaad, nou, meneer vind niks leuker dan die potgrond op te eten :? . Het is me er eentje hoor !
En nu zeggen van ik ga eens fijn in de tuin zitten dat gaat niet echt hoor.
Want dat is daar voor hem één groot pretpark en je moet hem toch constant in het oog houden. Hij kan ook ongelooflijk bruut zijn, maar tegelijkertijd is het een ongelooflijk dikke schat, knuffelaar en kusser (likjes vliegen in het rond bij de vleet en voor iedereen) :verliefd1:

Groetjes
Martine en Wobbe

Geplaatst: 17 jun 2010, 00:13
door Esther87
Het is dat Tosca nog een redelijke stuiterbal is/kan zijn,maar je merkt echt dat het rustiger in huis is.
Sammy heeft zijn eerste grijze haartjes ook al onder zijn kinnetje! 8) :D

Geplaatst: 17 jun 2010, 21:19
door ElisabethErnstDave
Tja zoals al zoveel is gezegd eens komt de tijd dat........... :D hier ook toen 2 heerlijke stuiterballen nu 2 heerlijke rustige meiden :knipoog: