Pagina 1 van 2
King met zijn speeldate!
Geplaatst: 16 jun 2010, 14:50
door milo
King en Diesel, samen spelend in het bos, zó leuk!
Vraag voor de fotograven onder ons: Ik heb een heel mooie camera, Fuji finepix FS 100, mega duur, van vriendlief gekregen voor mijn verjaardag.
Mijn probleem is dat álle bewegende foto's mislukken! Dat hij rent, 90 % kan ik wegggooien omdat ze wazig zijn. Ik denk dat het komt doordat ik meebeweeg met de camera wanneer King rent. Maar of ik de camera op sportstand zet, automatisch, maakt niets uit..
Ik vind het echt jammer en raak flink gesfrustreerd.
Heeft iemand een tip???

King gaf me ineens een poot, want bij de fotograve stond Diesel en hij dacht dat het op die manier wel snel klaar zou zijn: 'speleeen!'

Diesel, de hond met de práchtige ogen!

Geplaatst: 16 jun 2010, 15:29
door Marcail
Even een antwoord op je vraag.
Als er een sportstand op je camera zit behoef je niet mee te bewegen omdat je camera dan in een seconde wel 3 of meer keer flitst.
Dus als je een actiefoto neemt dan neem je het doel in het vizier en druk maar op de ontspanner en je hoort hem dan achter elkaar afdrukken.
heel veel succes met je camera, en je foto's zien er leuk uit.
Geplaatst: 16 jun 2010, 15:52
door Els
Mooie foto's! En zo wazig zijn je actiefoto's toch niet?

Geplaatst: 16 jun 2010, 15:54
door Charella
Leuke foto's!

Misschien moet je eens proberen om de sluitertijd te verhogen. Er wordt dan sneller een foto gemaakt. Toch vind ik je actiefoto's er leuk. Helemaal niet zo wazig. Wel iets, maar het is en blijft moeilijk om mooie foto's te maken. Daar moet je echt goed mee oefenen en vooral geluk hebben

Geplaatst: 16 jun 2010, 16:01
door sbientje
vaak kun je op de sportstand de knop ingedrukt houden en dan maakt ie er een paar achter elkaar... maar bewegend is altijd moeilijk, zeker met weinig licht. Probeer je sluitertijd zo kort mogelijk te houden (dat is vaak een zo hoog mogelijk getal), en eventueel je ISO wat omhoog (alleen krijg je dan wel weer korreligere foto's, dus dat is ook niet altijd geweldig).
Geplaatst: 16 jun 2010, 16:19
door phos4
Je kan inderdaad gaan spelen met de sluitertijd. Wel moet je zien dat de foto niet onderbelicht wordt.
Een grote hint voor fotografie: Koop een boek met uitleg over je fototoestel en over DSLR fotografie
on topic: mooie foto's
Geplaatst: 16 jun 2010, 20:04
door Zootje
Bij de meeste camera's kun je de knop half indrukken dan gaat hij al scherpstellen..
Wanneer je dan een mooi actiemoment hebt volledig indrukken en normaal gesproken krijg je dan een goede foto

Geplaatst: 16 jun 2010, 20:47
door Elise93
Mooie foto´s hoor!
En inderdaad, bij mijn camera werkt dat ook zo, als je de knop half indrukt stelt hij automatisch scherp dus nooit in één keer drukken

Geplaatst: 18 jun 2010, 19:54
door milo
wat een gedoe toch, ik ga alles maar nógmaals proberen, ik heb alle knopjes al uitgeprobeerd volgens mij
bedankt allemaal!!!!
Geplaatst: 18 jun 2010, 19:55
door esmoezie
Het zijn iig erg leuke foto's

Geplaatst: 20 jun 2010, 16:12
door ElisabethErnstDave
Leuke foto's vooral de jump foto's geweldig

Geplaatst: 20 jun 2010, 19:12
door Mandy
Leuke foto's !! Vooral die van jullie samen is erg leuk

Geplaatst: 20 jun 2010, 20:01
door FunnyNina
Vind het hele mooie foto's.
Geplaatst: 21 jun 2010, 07:38
door Lupos
Ik heb een spiegelreflex camera, en heb het meestal op automatisch scherpstellen staan. Dan stel ik scherp op "het doel" (de hond) en dan houd ik de knop ingedrukt op sportstand. Hieruit komen dan de actiefoto's. Maar, als het bewolkt is, dan worden de sportfoto's onscherp. In dat geval moet ik één foto maken met flitser, dan is het wel scherp.
Geplaatst: 21 jun 2010, 17:25
door balou060308
ja slr camera is dan toch iets beter maar sport stand moet lukken oefenen en oefenen
tsja bij spiegel reflex mooie f2.8 lens kopen maar is duur grapje