Pagina 1 van 2

Op heterdaad betrapt

Geplaatst: 25 jul 2010, 22:59
door Netty
Vannacht gingen we naar bed en de hondjes lagen in dromenland (tenminste, dat dachten we). Ik voelde me al wegzakken, tot ik wat getrippel hoorde richting onze slaapkamer. Zachtjes ging de slaapkamer deur open en hoorde wat gesnuif en even dacht ik dat 1 van de honden, de slaapkamer in kwam. Niet dus, ik hoorde weer het getrippel en opeens hoorde ik papier kraken :shock:
Ik vlieg mijn bed uit en ja hoor, Boyka had een stokbrood te pakken, die we dus vergeten waren in de vriezer te leggen. Hij was zo druk met eten, dat hij niet door had dat ik er aankwam. Ik gaf een brul :evil: Boyka dook in elkaar, en kroop met een rotgang naar zijn slaapplek.
Dit doet hij dus iedere nacht, hopende dat we dus iets vergeten zijn op te ruimen. En iedere avond voordat we naar bed gaan, lopen we een rondje, om te zien of we niks vergeten zijn, weg te leggen of hoog te leggen en toch hadden we het stokbrood over het hoofd gezien.
Hij blijft een schooier 1ste klas
:D

Geplaatst: 25 jul 2010, 23:16
door Jess&Max
Ohhh een echt boefje. :lol:

Geplaatst: 25 jul 2010, 23:44
door EricaM
Wat een boefje. En ging hij eerst even bij jullie kijken of jullie al sliepen :D

Geplaatst: 26 jul 2010, 00:46
door chantal-77
:lol: Effe checken of ze slapen en dan....... smullen maar! Slim bekeken hoor Boyka, maar net niet slim genoeg :wink:

Geplaatst: 26 jul 2010, 06:42
door Lankmark
Hij is wel erg slim.

Geplaatst: 26 jul 2010, 07:53
door bubbles
:lol: :lol: kostelijk....

Geplaatst: 26 jul 2010, 08:29
door Miske
Oh die durft zeg!

Geplaatst: 26 jul 2010, 08:49
door Saskia.Bernadette
Och het arme beest heeft gewoon trek in een midnight snack......... :D Misschien moeten jullie het arme ding meer te eten geven! :twisted: :lol:

Geplaatst: 26 jul 2010, 09:42
door Charella
Hij doet het wel slim :lol: :lol:

Geplaatst: 26 jul 2010, 11:19
door Els
Is Boyka een heel ver broertje van Max? :D Ik ben zoooo netjes geworden dinds ik Max heb :lol: :D :D

Geplaatst: 26 jul 2010, 11:38
door FunnyNina
Boyka volgende keer iets langer wachten tot het vrouwtje vast in slaap is :D :D

Geplaatst: 04 aug 2010, 22:11
door ElisabethErnstDave
:lol: Een echte labrador :wink: als er wat te eten valt.............. :hahaha:

Geplaatst: 04 aug 2010, 23:26
door esmoezie
foei foei Boyka :eusanaughty:
maar eigenlijk heb je groot gelijk dat je nog even een inspectierondje doet
doodzonde als er eten ligt te bederven :D

Geplaatst: 05 aug 2010, 08:31
door gitte
:lol: :lol: :lol:

Geplaatst: 05 aug 2010, 08:50
door Jamiedepemie
wat een gluiperd :lol: bij mij perfecte samenwerking tussen kat en hond. Jason gooit het van het aanrecht op de grond en Jamie vreet het op :D