Pagina 1 van 2
Trouwdag
Geplaatst: 04 okt 2010, 11:57
door LoveLab
9-9-10 zijn wij getrouwd. Een geweldig leuke en mooie dag, met een zonnetje, terwijl er 90% kans op regen was voorspeld, hebben wij geen druppel gezien!!
Deze foto's zijn door mijn zwager gemaakt en wou ze toch al even met jullie delen, de foto's van de fotograaf zijn er nog niet, ben erg benieuwd naar zijn foto's!
De bedoeling was dat Jones ook mee zou gaan met de reportage, maar omdat het de dag ervoor zo geregend had, hebben we hem lekker thuis gelaten. Achteraf maar goed ook, want ik in die jurk en dan Jones, was niet goed gegaan!
Met mijn 2 allerliefste schatten van de hele wereld!!
En proberen te lachen, de hond in het gareel te houden en dan al die mensen om je heen...
Zo zag ie er van boven uit
Dit is de enige foto die ik nu heb, dat ie de ringen komt brengen, in de 5e versnelling!! Het ging zo vliegensvlug, de hele ceremonie keek Jones mij aan, kwispelend met zijn staart, ik durfde niet meer zijn kant op de te kijken. Toen hij uiteindelijk naar ons toe mocht komen ging het echt als een wervelwind!

Geplaatst: 04 okt 2010, 12:04
door esmoezie
ten eerste gefeliciteerd met je huwelijk
erg leuke foto's en super dat Jones het zo goed heeft gedaan, tja labjes gaan als wervelwinden, wel moeilijk voor de fotograaf
Jones ziet er mooi uit

Geplaatst: 04 okt 2010, 12:05
door esmoezie
ow, en jullie als bruidspaar zien er ook mooi uit!

Geplaatst: 04 okt 2010, 12:05
door Nino&Toosje
Van harte gefeliciteerd met jullie trouwdag. Heel veel geluk voor de toekomst.
Leuke foto's met mooie ring drager
En prachtige bruidspaar

Geplaatst: 04 okt 2010, 12:14
door Dinie
Hartelijk gefeliciteerd met jullie huwelijk!!
Mooi bruidspaar en een mooie 'ringdrager'

Geplaatst: 04 okt 2010, 12:17
door Alice van Ginkel
Van harte gefeliciteerd met jullie huwelijk. Wat een leuke foto's!! Ik zou hetzelfde hebben gedaan, je grote vriend hoort er zo bij! Wij waren al getrouwd toen Youri bij ons kwam en nu zijn we volgend jaar 25 jaar getrouwd en is ons lieve oude mannetje er weer niet bij omdat hij helaas is overleden. Toch zal hij op een andere manier aanwezig zijn.
Geniet van elkaar, de tijd gaat zo snel. Knuffel voor Jones.
Hartelijke groeten van Alice.
Geplaatst: 04 okt 2010, 12:31
door Guus
Van Harte gefeliciteerd met jullie huwelijk, jullie zien er super uit.
En wat een schatje is Jones ook

Geplaatst: 04 okt 2010, 12:32
door roef
van harte gefeliciteerd met jullie huwlijk
leuke foto`s hoor
Geplaatst: 04 okt 2010, 12:44
door jolex
van harte gefeliciteerd!
leuke foto's!!!!
Geplaatst: 04 okt 2010, 12:44
door LoveLab
esmoezie schreef:ten eerste gefeliciteerd met je huwelijk
erg leuke foto's en super dat Jones het zo goed heeft gedaan, tja labjes gaan als wervelwinden, wel moeilijk voor de fotograaf
Jones ziet er mooi uit

Toen Jones de ringen kwam brengen, lag/zat de fotograaf op de grond. Je hoorde zijn fototoestel ook echt: klil, klik, klik, klik, klik, klik en dan vele malen sneller en echt ontelbaar vaak achter elkaar!!
Bedankt voor de complimenten!! Hihi, zo loop ik er normaal echt niet bij hoor!!
Geplaatst: 04 okt 2010, 12:52
door LoveLab
Alice van Ginkel schreef:Van harte gefeliciteerd met jullie huwelijk. Wat een leuke foto's!! Ik zou hetzelfde hebben gedaan, je grote vriend hoort er zo bij! Wij waren al getrouwd toen Youri bij ons kwam en nu zijn we volgend jaar 25 jaar getrouwd en is ons lieve oude mannetje er weer niet bij omdat hij helaas is overleden. Toch zal hij op een andere manier aanwezig zijn.
Geniet van elkaar, de tijd gaat zo snel. Knuffel voor Jones.
Hartelijke groeten van Alice.
Dank je!! Zo'n grote vriend zit in je hart!! Voor altijd!
Ik heb toch veel negatieve reacties gehad, van mensen die het zielig vonden tot dierenmishandeling. Weliswaar van mensen die niet in mijn directe omgeving zijn, maar toch. Jones hoort er bij, bij ons, dit is ons gezin. Ik heb niets gedaan wat Jones zou schaden, die hond heeft de middag van zijn leven gehad. We waren met 25 man in de middag en iedereen is even gek op die hond. Wij hadden 1 persoon aangewezen als 'oppas', zodat ie niet de hele middag mee gesleurd werd door iedereen. In totaal is ie zo'n 2,5 uur bij ons geweest en daarna lekker gaan logeren.
Jones is mijn alles en ik wou hem er zo graag bij hebben... ( mijn ouders leven niet meer, heb hem 2jr na het overlijden van mijn moeder gekregen). Jones is naast mijn man, mijn 2e grote liefde, zonder Jones was deze dag gewoon niet compleet geweest!
Dit ga ik natuurlijk nooit meer vergeten!! Ik was zo trots op hem, hoe ie zich gedragen heeft en hoe hij met alles en iedereen omgaat!!
Gewoon een lekker ding!
Geplaatst: 04 okt 2010, 13:59
door Lien
Nou ja zèg! Dierenmishandeling, wat een onzin!
Nee hoor, je maatje hoort erbij en hij heeft zijn taak volbracht
Jullie zagen er prachtig uit en van harte gefeliciteerd!
Geplaatst: 04 okt 2010, 15:13
door Charella
Gefeliciteerd met jullie huwelijk!
Leuk dat jullie Jones erbij hebben getrokken
Hij hoort er idd bij en het is zeker geen dierenmishandeling!
Geplaatst: 04 okt 2010, 15:21
door Bommel Achter 't Dijkje
Gefeliciteerd met jullie huwelijk
superleuke foto's

Geplaatst: 04 okt 2010, 15:32
door Fallyn
ontzettend leuk, dierenmishandeling? nee de hele dag alleen thuis laten want zo'n feest duurt toch lang lijkt pas op dierenmishandeling.
superleuk!!!