Pagina 1 van 1
Landal Texel
Geplaatst: 29 nov 2010, 14:16
door Saskia
Hallo allemaal,
Wij willen graag met Benco naar Texel volgend jaar.
welk park van Landal is het mooiste gelegen voor mensen met hond?
Het park bij de Sluftervallei lijkt me wel leuk,
maar mag de hond daar ook los?
In (op??) de Slufter zelf niet, toch?
Welk park is dus het dichtste bij een mooi losloopgebied?
Geplaatst: 29 nov 2010, 14:51
door Marlotte
Wij zijn 1 keer met de hondjes naar de sluftervallei geweest. Honden mogen inderdaad niet los op het park en ook niet op de Slufter. Je kunt wel naar het strand lopen en het parkt ligt erg mooi. Alleen de huisjes zijn wat ouder en ons huisje was heel vies

Geplaatst: 30 nov 2010, 19:59
door Wil enCo
He Saskia, wij zijn een paar keer op Texel op waddenpark Avanti geweest. De huisjes zijn 1978

maar wel schoon.
bovendien hebben ze een soort behendigheidsbaan,en een uitlaatveld voor de honden en de huisjes hebben een afsluitbare tuin. Het is alleen niet in de Koog, maar: drukte kun je opzoeken. het is in Oosterend ,aan de waddenkant.
misschien iets voor jullie? Ze hebben een website: Waddenpark Avanti.
groeten!
Geplaatst: 30 nov 2010, 22:19
door miran&joost
Wij zijn in 2009 naar Texel geweest. Wij zaten aan de rand van het dennenbos (tussen Den Burg en De Koog linksaf). Het parkje (er zit niets bij, maar er is een Spar op de camping (vers gebakken broodjes !) er naast en een heeel goed restaurantje zo'n 50 meter de andere kant op aan het straatje.) heet Gortersmient. Wij hebben echter bij mensen geboekt die een hoop vakantiehuisjes in prive bezit hebben en deze verhuren. Zijn zelfs nog wat goedkoper dan rechtstreeks op het park.
Hierbij de link:
http://www.vakantieintexel.nl/waddeneil ... nnenbossen" onclick="window.open(this.href);return false;
Schone, leuke huisjes met een bijna compleet afgeschermde tuin. Als wij achter in de tuin zaten kon Enzo op zijn hoogst via de voorkant naar de tuin van het aanliggende 2-kappertje. Het perceel van deze twee huisjes zit afgesloten met een hekje. Hadden zelfs een vaatwasser, senseo en wasmachine ! Den Burg is een paar minuutjes met de auto voor de grotere boodschappen
Aan de rand van het bos, waar de hond op gedeeltes vast moet (fietsers !), maar ook hele stukken los kan. Vaak gingen wij dan na zessen nog even lekker met Enzo naar het strand (minder druk, zodat hij best een stuk los kon) , waarna we dan in een strandpaviljoen wat aten. De drukte(bijvoorbeeld De Koog ) kun je makkelijk opzoeken met fiets of auto. Alles ligt zo dicht bij elkaar !
Wat ons betreft is Texel echt een aanrader !
groeten,
Joost
Geplaatst: 30 nov 2010, 22:31
door esmoezie
Wij zijn met Keo niet naar een Landal-park geweest, maar naar
De Krim in Cocksdorp. Ligt bij de slurftervallei tegenover het Landal-park. En de Krim is heel goed bevallen! Goede faciliteiten en prachtige omgeving.
We zijn iedere dag naar andere plekken op Texel gereden.
De omgeving Dennenbos was ook heerlijk om te wandelen!

Geplaatst: 01 dec 2010, 14:08
door Jan&Sanne
Wij komen toevallig net terug van de Sluftervallei, was voor ons de derde keer dat we daar heen gingen en het beviel wederom geweldig.
Op het park mogen de honden niet los maar je bent zo in het uitlaatgebied en daar hebben wij de honden altijd los. En inderdaad......je zit nog vlakbij het strand ook.
Wij hebben nooit klachten gehad, huisjes waren altijd schoon en alles was tiptop in orde.
Geplaatst: 01 dec 2010, 18:37
door luca0188
Wij zijn nu ook een paar keer op Texel geweest met de hond (4x). Echt heel leuk en hondvriendelijk eiland. Overal mag je hond mee naar binnen en staan waterbakken voor de hond. Wij hebben nog nooit op een park gezeten, maar altijd huisjes geboekt via vvvtexel of een particulier, is een stuk goedkoper. Altijd nog leuk geweest! In de slufter mogen honden idd niet los, maar veel mensen doen het wel. Wij laten onze hond ook wel eens los daar, blijft goed op de paden..
Geplaatst: 01 dec 2010, 20:38
door Joni
Kijk ook eens op de site van VVV texel.
daar staan ook enorm veel hond-vriendelijke huisjes op.
( tip van een echte Texel-ganger! )

Geplaatst: 06 dec 2010, 09:43
door Legend Hessel
wij zijn ook op landal sluftervallei geweest, park ligt mooi en je kunt heerlijk wandelen naar het strand, maar ons huisje was helaas ook niet schoon...
Geplaatst: 06 dec 2010, 11:43
door Labradorreke
In november een week in de sluftervallei gezeten...
alles prima in orde!
Huisje was netjes.. was toch vrij modern ingericht
en we hadden héél mooi uitzicht op een grote weide met
daarachter het krimbos.
Ik vind het voor herhaling vatbaar!