Pagina 1 van 3

Pip kwijt vanmiddag

Geplaatst: 02 feb 2011, 19:05
door Laboriginals
Oef oef, dat was peentjes zweten vanmiddag. Ik was Pip kwijt in het bos!!!

Eigenlijk hoef ik nooit op de honden te letten tijdens de boswandeling, ze lopen nooit ver weg en letten wel op mij. Vanmiddag liep ik ook een beetje in gedachten verzonken, de honden dartelden lekker om me heen. Ik signaleerde op een gegeven moment wel vanuit mijn ooghoek dat de kleintjes het bos in schoten, maar even later kwam Dazzle al weer terug. Dus ik ging er klakkeloos van uit dat Pip er wel achteraan kwam. Tot ik na een paar minuten doorstappen ineens bedacht dat Pip er nog steeds niet was. Eerst maar eens wachten en roepen... niks. Toen teruglopen, al roepend en fluitend.... niks. Op de plek waar ze het bos was ingeschoten weer wachten en roepen.... niks. Maar eens een ander paadje in, al roepend en fluitend... niks. Toen maar terug naar de auto, hopelijk was ze daarnaartoe gelopen... geen Pip. Toen met de auto een eind het bos in gereden, uitgestapt, weer lopen en roepen en fluiten... niks. Ondertussen geprobeerd mijn man te bellen... telefoon uitgeschakeld, zeker in bespreking. Toen kwamen er drie mountainbikers langs... jawel die hadden een blonde labrador gezien, op het lange pad helemaal rechts in het bos. Daar was ik haar ook kwijtgeraakt. Ik weer helemaal teruggelopen. Wachten, roepen, fluiten... geen Pip. En ik kreeg dorst, ik moest naar de wc, dan toch maar eerst met de drie andere honden naar huis. Thuis mijn man weer gebeld, die reed meteen naar het bos, en ik, na een sanitaire stop en een kop thee, ook maar weer richting bos. Het was inmiddels al bijna half 6 en al aardig donker.
Vanuit de auto had ik met mijn man gebeld dat ik een paar paden verder zou beginnen met zoeken dan ons ´gewone´ pad, waar hij was begonnen. Ik liep nog geen honderd meter, of mijn man belde dat hij haar had :applaus: Snel terug naar de auto en naar hen toe. Het duurde nog best een tijdje voor ik ze zag aankomen. Toen Pippi mij zag, was ze door het dolle heen, ze maakte letterlijk pirouetjes in de lucht, zo blij was ze.
Mijn man had overigens mijn jachtfluitje steeds kunnen horen, dus dat moet Pip ook gehoord hebben. Maar hij kon zien, dat ze steeds ging zitten i.p.v. dat ze eropaf ging. Ze zat ook nog steeds bij het stuk bos waar ze in verdwenen was, ze was dus niet gaan dwalen.
Eind goed, al goed, ik had al de meest verschrikkelijke doemscenario´s in mijn hoofd, maar ze ligt nu gelukkig uitgevloerd thuis te slapen.
En ik ben ook helemaal gesloopt.

Hanneke

Geplaatst: 02 feb 2011, 19:07
door laika
:( ooo dat was schrikken dan zeg
hoe oud is pip??

Geplaatst: 02 feb 2011, 19:10
door marielle75
Vreselijk zoiets ! Ik heb het ook eens meegemaakt dat ik 1,5 uur onze hond kwijt was in het bos. Er gaat van alles door je hoofd. En inderdaad het sloopt je die spanning.
Gelukkig is het goed afgelopen.

Geplaatst: 02 feb 2011, 19:12
door margreet
je ergste nachtmerrie

Geplaatst: 02 feb 2011, 19:13
door esmoezie
ojee wat akelig om je hond zo kwijt te zijn :(
maar gelukkig een happy end, wat leuk dat Pip zo blij was je te zien! :)

Geplaatst: 02 feb 2011, 19:14
door roef
poehh eind goed al goed zeg!!

Geplaatst: 02 feb 2011, 19:15
door Laboriginals
laika schreef::( ooo dat was schrikken dan zeg
hoe oud is pip??
Pip wordt dit voorjaar 3. Dus zo´n ´kleintje´ is ze al niet meer. Maar wij noemen Pip en Dazzle (van 9 maanden) wel altijd ´de kleintjes´. De andere twee zijn bijna 7 en 13 , dus dat scheelt een stuk met de jonkies.

Hanneke

Geplaatst: 02 feb 2011, 19:17
door marions
margreet schreef:je ergste nachtmerrie

Dat was ook mijn eerste gedachte...
Gelukkig een goede afloop
:)

Geplaatst: 02 feb 2011, 19:18
door jeltje
Jeetje wat een schrik zeg. Ik was gisteren Zyva 1 minuut kwijt in het bos en toen ging mijn hart al als een bezetene te keer, kun je nagaan hoe het voor jou is geweest! Super fijn dat ze weer terug is en wat zal het heerlijk zijn geweest om haar zo blij te zien!

Geplaatst: 02 feb 2011, 19:22
door Kay
Jeetje, dat was schrikken ... Gelukkig is ze weer thuis

En dat jij nog de rust had om thuis eerst even thee te drinken en te plassen ondanks dat je je hond niet had, dat zou ik dus never niet kunnen :oops:

Geplaatst: 02 feb 2011, 19:23
door Els
Hanneke wat zal jij zijn geschrokken meid! Vreselijk, maar goddank is ze weer veilig thuis.

Geplaatst: 02 feb 2011, 19:25
door Charella
Pfff dan ben je weer een paar jaar ouder :( Gelukkig is Pip terecht!

Geplaatst: 02 feb 2011, 19:41
door Nino&Toosje
Dit soort dingen zijn heel slecht voor je hart. Gelukkig is Pip er weer.

Geplaatst: 02 feb 2011, 19:50
door Saskia.Bernadette
Dat is echt griezelig als je ze dan niet gelijk kunt terugvinden/roepen. :? Om grijs van te worden. :roll:
Fijn dat ze weer veilig thuis is nu. :D

Geplaatst: 02 feb 2011, 19:55
door brigitte064
Oj da's zeker slecht voor het hart, gelukkig heb je haar weer terug :applaus: