Pagina 1 van 2

Zo leuk om naar te kijken

Geplaatst: 10 feb 2011, 19:51
door Nino&Toosje
Ik heb een klein gladharig teckeltje te logeren, want mijn vriendin, haar vrouwtje ligt in het ziekenhuis.
Beike, zo heet ze, kent mijn honden al en het gaat altijd goed, ook bij de wandelingen waar ik verbaasd sta te kijken hoe voorzichtig zelfs Nulay is, hij is zelfs in het spel altijd op zijn hoede om niet op haar te springen.

Nu is ze dus hier, en dat is pas feest. Want Beike past nog onder de kast en dan liggen Nulay en Nino afwachtingsvol ervoor. Tot dat ze als een duveltje uit een doosje naar voren komt.
De reuen springen beide met vier poten de lucht in en rennen door de kamer, gevolgd door de teckel. Als Nino gaat liggen, klimt ze gewoon boven op hem,bijt ze in zijn oren, in zijn staart. Dan wil Nino met de bal spelen.
Maar die bal is bijna groter dan de teckel, zou hij het snappen? Hij rolt met de bal over de vloer.
Maar Beike houd meer van het spelletje "Attack the labrador"Met een ware doodsverachting stort zij zich weer op Nino, die in de spelhouding gaat, beide voorpoten plat op de grond, billen in de lucht.
Nulay helpt Beike een handje en bijt Nino weer in de staart.
Zo ging het een tijdje door, maar voor de gezondheid van de teckel heb ik er maar even een eind aan gemaakt. Alle labradors in de grote manden, Beike in haar kleine eigen mandje.
Maar dat vind ze dus drie keer niets.
Toosje ligt alleen in een mand, de anderen drie samen in de grootste mand en Beike kijkt alsof ze wil zeggen:" Zo dan, ik heb echt wel twee hele grote stoere vrienden". Eindelijk is er weer rust.
Ik moet wel mijn mijn koppie erbij blijven. Want dat ben ik echt niet gewend, een teckel in huis. Mijn schoenmaat 42 is bijna zo groot en een misstap is zo gemaakt.
Maar wel leuk om te zien hoe de groters precies weten dat ze erg voorzichtig moeten zijn. :)

Geplaatst: 10 feb 2011, 19:58
door renate
heerlijk om ze zo bezig te zien hè :D
En wat goed van jou mannen en dame dat ze zo lief en voorzichtig zijn met Beike :klasse:

En waar blijven de foto's of filmpje ( nog leuker :D )

Geplaatst: 10 feb 2011, 21:28
door Charella
Leuk zeg! :D Dat worden wilde avonturen bij jullie thuis :D

Geplaatst: 10 feb 2011, 22:25
door esmoezie
:D wel uitkijken waar je loopt ja :lol:
maar wat grappig dat het zo goed gaat met die bende in huis :wink:

Geplaatst: 10 feb 2011, 22:29
door Iefke
Heerlijk al die honden beestjes, gezelligen warm!!

Geplaatst: 10 feb 2011, 22:34
door marina
Wat jij omschrijft gebeurd hier dagelijks met dirk (dit is rode kater)dus is heel her kenbaar, het is en blijft kostelijk om te zien.

Geplaatst: 10 feb 2011, 23:51
door speurneus carola
haha mooiiiii :klasse:

Geplaatst: 11 feb 2011, 06:07
door bubbles
Wat een gezellige boel :D

Geplaatst: 11 feb 2011, 08:16
door Saskia.Bernadette
Leuk he zo'n kleintje erbij.......... :D Leest echt als een dolle logeerpartij. :lol:

Ik moet met Baila ook altijd oppassen waar ik loop, je ziet ze zo over het hoofd. :? En voor ik het weet heb ik haar een schop verkocht. :oops: Gelukkig is ze watervlug en overal op bedacht. Dus vaak redt ze zichzelf eruit.
Vooral achteruit stappen (bijvoorbeeld in de keuken) is iets waarbij ik heb moeten leren mijn voeten laag te houden. :wink:

Geplaatst: 11 feb 2011, 10:36
door Nino&Toosje
Afbeelding

Geplaatst: 11 feb 2011, 10:51
door speurneus carola
ohhhhh wat is mijn mannetje al groot, gauw weer eens afspreken is al te lang geleden zie ik al hihi

Geplaatst: 11 feb 2011, 11:09
door Nino&Toosje
speurneus carola schreef:ohhhhh wat is mijn mannetje al groot, gauw weer eens afspreken is al te lang geleden zie ik al hihi
Ja, weer snel een puppenreúnie. :D

Geplaatst: 11 feb 2011, 11:19
door saartjeee
Nino&Toosje schreef:Afbeelding
:lol: superrrrrrrr :D

Geplaatst: 11 feb 2011, 12:10
door Jess
Oh, geweldig.
Dat ze zo'n lol kunnen hebben met zn allen. Teckels zijn ook zo stoer.

Geplaatst: 11 feb 2011, 14:28
door Lien
Leuk om te zien, klein maar dapper :D

Ik hoop dat het met je vriendin niet al te ernstig is?