Pagina 1 van 2

tapijt eruit

Geplaatst: 27 mei 2011, 19:21
door roxy
Jim is nu 8 maanden, ik heb laminaat op de grond, maar heb vanaf dat Jim er is een enorm stuk tapijt neer gelegd een afschuwelijke rood gevaarte. Jim heeft het stuk gekauwd op bepaalde plekken en de poezen krabben er aan en hebben er op geplast, ik heb dus maar besloten om mijn oude 1,60 bij 2.20 kleed maar weer neer te leggen want hier word ik niet vrolijk van.

Hebben jullie allemaal tapijt neergelegd of zijn er ook mensen die dat niet hebben gedaan. Ik hoor verschillende verhalen, uiteraard staat het belang van mijn pup voorop. Dus heb het afschuwelijke gevaarte wel schoongemaakt en te drogen gelegd in de schuur mocht ik denken hij glijd TE veel dan in godsnaam maar weer terug.

Ik kan het me niet permitteren om weer een nieuw stuk te kopen, het is toch behoorlijk prijzig en dat voor nog 4 maanden :confused:

Moet goed in de gaten houden dat Jim niet achter de poezen aan sjeest natuurlijk wat een dilemma's

Geplaatst: 27 mei 2011, 19:32
door Roxy11
Ook wij hebben tapijt over ons laminaat gelegd toen Roxy bij ons kwam toen ze 8 weken oud was. Nu is ze 5 maanden.

Voorlopig laten we het liggen. Ik zou het zeker niet te vroeg weghalen.
Ik weet zelfs niet eens of we het weg halen als ze 14 maanden is.
Dan nog lijkt het me helemaal niet goed voor haar.
In de gang hebben we geen vloerbedekking erover en als ze daar is glijdt ze meteen uit. Gelukkig komt ze niet vaak in de gang, we gaan achterom het huis uit met haar.

Ik zou zeggen; "boen het kleed nog ff lekker uit en leg het weer neer".
Die gewrichten zijn belangrijker dan het interieur van je huis. Daar zou ik me niet druk over maken.

Wij hebben voor 50 euro het allergoedkoopste tapijt gekocht bij Leen Bakker. Het is een soort ribvilt, heel dun en makkelijk te leggen over laminaat. Dat heeft iemand voor ons gedaan.

Succes.

Geplaatst: 27 mei 2011, 19:39
door roxy
Hmmm ok nu voel ik me meteen weer schuldig jee, kweet het hoor ik stel de vraag :) maar baal zo erg van dat stuk rode ondergepiste kleed dit kleed is een heerlijk kleed Jim ligt er al languit op vanaf dat het er ligt :D Moet er maar ff goed over nadenken... Moet zeggen dat ik hier om me heen ook best menen met labs hoor die ook laminaat hebben en het nooit hebben gedaan en al oude honden hebben waar niets mee aan de hand is, maar ja meestal ben ik niet zo lucky eerlijk gezegd.

Geplaatst: 27 mei 2011, 19:42
door daantjuh85
Ook wij hebben het goedkoopste tapijt gehaalt bij de kwantum (volgens mij hetzelfde als bij de leenbakker) 4 meter breed en ik had hiervoor 2 meter gehaald (wij wonen op een flat, dus niet al te veel nodig), he tlijkt dus net een super groot tapijt onder mn salontafel :) en ook op de gang heb ik een metertje (bij 4 meter, zo lang zijn de rollen) gehaalt. Voor de 2 meter (bij 4) was ik geloof ik 15 euro kwijt, stelt dus niet veel voor.. Deze heb ik wel al een keer vervangen nadat Tabor zindelijk was. En ik moet zeggen (ondanks wij binnen vrijwel niet spelen) ik het erg prettig vind dat we het kleed nog hebben. Ws ligt dit tapijt er gewoon tot de 15 mnd (wanneer hij uitgegroeid is) en anders wordt ie vervangen door weer een nieuwe :wink: liever zo nog wat extra kosten als dat ik straks extra kosten bij de dierenarts heb :s

Geplaatst: 27 mei 2011, 19:51
door marions
Ik zeg: terugleggen :wink: :D
Hier heeft het 18 maanden gelegen, ook al was het niet meer zo fris!
Het behoedt je hondje voor akelige glijpartijen!

Geplaatst: 27 mei 2011, 19:52
door Roxy11
Ja, dat is inderdaad hetzelfde als wat wij hebben gehaald bij Leen Bakker. Je hebt het in lichtblauw, donkerblauw en antraciet geloof ik.

Ik had ook 4 meter breed en dan 8 meter. Is spotgoedkoop tapijt.
En het staat helemaal niet lelijk, wij waren er zo aan gewend.

Geplaatst: 27 mei 2011, 20:41
door marielle75
Bij ons liggen er ook kleden en blijven voorlopig nog liggen.
Ik neem geen risico. Kleden zien er hier ook al niet zo best meer uit, maar als ik denk aan wat hij aan glijpartijen over kan houden, neem ik dat maar voor lief.
Dus mijn advies is terugleggen.

Geplaatst: 27 mei 2011, 20:58
door doggie
Ik had toen Leentje klein was tapijttegels en kleden in de kamer en de keuken. Maar wat was het heerlijk toen ik het eruit haalde!! Leentje was toen een maand of 10 denk ik, ik heb nu nog wel een paar kleden liggen, maar het grootste gedeelte is een gladde houten vloer. Gaat prima, maar ik moet er wel bij zeggen dat Leentje eigenlijk in huis niet zulke gekke capriolen uithaalt.
Ik denk dus dat je ook moet bekijken of jouw hond het aankan, bij een hele drukke hond zou ik het inderdaad wat langer laten liggen.

Geplaatst: 27 mei 2011, 21:22
door daantjuh85
Roxy11 schreef:Ja, dat is inderdaad hetzelfde als wat wij hebben gehaald bij Leen Bakker. Je hebt het in lichtblauw, donkerblauw en antraciet geloof ik.

Ik had ook 4 meter breed en dan 8 meter. Is spotgoedkoop tapijt.
En het staat helemaal niet lelijk, wij waren er zo aan gewend.
Ook wij zijn er aardig aan gewend, het zal dan ook wel weer kaalzijn wanneer deze weer weggaat:p

Geplaatst: 27 mei 2011, 22:22
door roxy
Hmmm ik kijk het nog even aan, eerlijk gezegd is Jim een behoorlijk rustige hond/puber in huis behalve dat hij afentoe achter de poezen aan scheurt. Missch leg ik het na het weekend toch maar weer terug :cry:
Overigens loopt Jim er zelf al vee voorzichtiger over heen valt mij op!

Geplaatst: 28 mei 2011, 00:34
door Netty
Ik heb geen tapijt neergelegd bij beide jongens. Ik heb geen laminaat maar een houten vloer. Ik heb ze wel geleerd toen Barry er bij kwam, dat "spelen" alleen op het kleed mocht. Rennen en vliegen deden ze gewoon buiten :wink:

Geplaatst: 28 mei 2011, 12:56
door FunnyNina
Wij hebben tegels op de vloer en toen Senna bij ons kwam hebben wij geen kleden neer gelegd,er werd bij ons alleen buiten gespeeld.

Geplaatst: 28 mei 2011, 13:50
door Martine.jolie
Het heeft niet zoveel met spelen te maken denk ik, als de hond iets hoort en even vergeet dat hij/zij er niet zo snel heen kan dan heb je al een akelige glijpartij :(
Ik zou het heel snel terug leggen.

Geplaatst: 28 mei 2011, 14:15
door roef
hier zijn de extra kleden de deur uit gegaan toen roef anderhalf was......sinds maart hebben we overal traplopers liggen :eusashhh:
james kan absoluut niet lopen op een laminaatvloer,dus hebben we heel snel goedkope lopers gekocht bij de kwantum(heeeel erg mooi! :kots: )
over een poosje wordt de woonkamer aangepakt en krijgen we een andere vloer,welke daar zijn we ons nog over aan het beraden. waarschijnlijk een M-floor.

Geplaatst: 28 mei 2011, 15:14
door sharon66057
Voor Noah hebben we toen allemaal goedkope kleden over het laminaat heen gelegd :D
Dit hebben we wel laten liggen tot we gingen verhuizen want Noah is geopereerd aan ed en ik wil hem dus nog steeds niet op gladde vloeren laten lopen (ook al is hij geen pup meer)
In december zijn we verhuist en nu hebben we een vinyl vloer met structuur, geen gladde vloer meer dus.