Pagina 1 van 2

De eerste keer............

Geplaatst: 11 jun 2011, 13:58
door Saskia.Bernadette
Morgen is de grote dag! Na meer dan een jaar trainen, eerst bij de beginners en later bij de gevorderden, met nog een uitstapje zelfs naar extra training bij een andere hondenschool, gaat Lina haar eerste flyball wedstrijd lopen. :D

Bij het dagteam (recreanten zijn dat). Van het wedstrijd team waren 2 overcomplete honden voor deze keer uitgeleend aan het dagteam zodat zij ook mee konden doen. Maar door een lelijke blessure van een van onze snelste honden in het wedstrijd team :cry: moest er een hond uit het dagteam terug gehaald worden. Vervelend voor het dagteam dus.

De laatste 2 trainingen met Lina gingen heel goed. Er waren 2 banen naast elkaar (zoals bij een wedstrijd) en ze bleef keurig aan de goede kant. :klasse: Een echt snelheids monster is ze nog niet, maar ze kan onder de 7 seconden lopen dus dat is heel acceptabel al.
En nu is ze dus opgesteld. Ik ben er helemaal zenuwachtig van hoor. :? Want het was de bedoeling om pas aan het einde van de zomer met haar te gaan lopen. En nu ineens, in de thuiswedstrijd, opgesteld.

Willen jullie voor me duimen dat ze het leuk vind? Want het is toch een lange, vermoeiende dag voor een jonge hond. En ze moet tot het einde volhouden. :roll:

En voor mij is het ook zwaar, want nu moet ik dus 2 honden in 2 verschillende teams uitbrengen. En dat aansluitend aan mijn nachtdienst. Vermoedelijk ben ik dan 's middags aardig kapot................ :gewond:

Een verslag volgt maandag. Want morgen ga ik slapen zodra ik thuis ben. Kan ik als het meezit nog 3 tot 4 uur slapen voor ik weer moet werken. :moe: Maar maandag laat ik weten hoe het haar vergaan is. :wink:

Geplaatst: 11 jun 2011, 14:00
door esmoezie
Ik zal duimen hoor, veel succes en plezier :)

Geplaatst: 11 jun 2011, 15:42
door Jutta
Heel veel succes en wij zijn benieuwd naar je bericht.

Geplaatst: 11 jun 2011, 16:42
door Nino&Toosje
Ik weet zeker dat je morgen een top dag zult hebben. Veel plezier Saskia, laat die zwarte maar rennen ( want rennen kunnen ze) :D

Geplaatst: 11 jun 2011, 16:44
door sharon66057
Suc6 morgen! :D

Geplaatst: 11 jun 2011, 20:36
door riwka
Succes en veel plezier morgen!!

Geplaatst: 11 jun 2011, 20:37
door Marlotte
heel veel succes morgen!

Geplaatst: 12 jun 2011, 00:42
door EricaM
Jullie gaan het vast geweldig goed doen. Heel erg veel succes :duimen:

Geplaatst: 12 jun 2011, 12:13
door roef
zet hem op vandaag!! :D
en welterusten :)

Geplaatst: 13 jun 2011, 09:35
door Saskia.Bernadette
Ja Dorette had gelijk. Ik was pas om 18.00 thuis en moest om 22.00 alweer de deur uit naar mijn werk. Dus die 3 uurtjes die overbleven heb ik nog geslapen gelukkig.

Een verslagje zonder foto's want ik moest in twee teams lopen met twee verschillende honden. :? Ik had tussendoor niet eens tijd om fatsoenlijk te gaan plassen. :eusashhh: Met onze Baila (de Jack Hussell) loop ik namelijk in het wedstrijd team mee. Met Lina deed ik mee in een dagteam. Er waren maar liefst 5 van de 6 honden die hun allereerste wedstrijd liepen.

Lina heeft het heel goed gedaan, ik ben echt trots op haar. :banaan: Ze bleef zo kalm onder de kakefonie van luid blaffende honden, schreeuwende baasjes, fluitende scheidsrechters, echt verbazend. :applaus:
Na een harde botsing met een inkomende hond een paar trainingen terug :cry: was ze niet meer te motiveren om een wisselende hond tegemoet te lopen, dus heeft ze steeds als laatste hond gelopen. En het ging super. Zelfs bij ballen die ze niet ving -en dus naar de zijkant weg stuiterden- kwam ze toch netjes terug de baan in. :eausadance: Dat is voor een beginnende hond echt heel goed hoor.
We deden niet mee voor de prijzen, of het moest de poedelprijs zijn. :lol: Maar ik ben nog steeds een beetje blij als ik eraan denk. De eerste wedstrijd van Missy indertijd is lang zo vlekkeloos niet verlopen. Dus het belooft veel goeds. :knipoog2:

Geplaatst: 13 jun 2011, 09:54
door esmoezie
super :klasse: goed gedaan Lina!

Geplaatst: 13 jun 2011, 10:28
door miranda
Super gedaan hoor Saskia en natuurlijk ook Lina :applaus:

Geplaatst: 13 jun 2011, 13:08
door roef
:applaus: goed gedaan jullie :)

Geplaatst: 13 jun 2011, 22:40
door EricaM
Knappe Lina. Gefeliciteerd :D :applaus:

Geplaatst: 14 jun 2011, 08:27
door ElisabethErnstDave
Goed gedaan jullie zijn een goed team samen :klasse: