Pagina 1 van 1

mijn wereld staat zijn kop

Geplaatst: 26 jul 2011, 20:53
door maria1
Ik weet er onderhand geen raad meer mee.
Was altijd wel tevreden hoe het hier aan toe ging.
Mooie wandelingen, lekker eten, fijne kluiven, veel aandacht en een lekkere bank om te chillen.
En daar gaat het precies om. Vroeger was het altijd fijn, lekker languit op de bank en dan het vrouwtje met de slurf van een apparaat die hard bromde over de bank om de haren eraf te halen en dan met een doek met een raar luchtje over de bank wrijven en als alles klaar was en weer schoon, ging ik weer lekker liggen. Een schoon bed zo gezegd.
Nu mopperde de vrouw dan wel, maar omdat ik bananen in mijn oren heb klonk het als best braaf en goed zo (de ondertiteling gaf iets anders aan, maar ik kan niet lezen)
Op een dag verstond ik: NU BEN IK HET ZAT, en hoppa, ik moest in mijn bench oppassen en de baas en de vrouw gingen weg.
Toen ze terug waren was er niets aan de hand, maar de volgende dag......
Hup, mijn bank werd buiten gezet, en er werden twee grote pakken de kamer in gezeuld. ik mocht niet eens snuffelen en aan het plastic trekken.
plastic ging eraf en er bleken twee leren banken in te zitten.
Nou, ook goed, dus ik klim er direkt op om te keuren.
Wat denk je, wordt ik er weer afgestuurd. Eerst heb ik nog over mijn schouder gekeken om te zien tegen wie het vrouwtje zo aan het roepen was, maar ik kreeg een zet en moest op mijn kleed liggen. :cry:
Ik heb het echt wel 10 keer geprobeerd die dag, maar iedere keer werd ik weer terug gestuurd.
De dag erna, toen ik weer niet op de bank mocht heb ik wel even duidelijk gemaakt dat ik dit geen manier van doen vond, maar toen was ik weer te brutaal en kreeg ik nog eens op mijn kop. :evil:

'sMiddags ging het stel naar de markt en kwamen thuis met een tas waar een lekker geurtje in zat. Ik zag al dat het van de dierenkraam kwam en ik was dus weer blij, maar de tas ging naar boven, want het was voor de vakantie.
Nou, dat zal dus ook wel niets zijn, ik vertrouw het voor geen meter meer.
Ik heb nog wel een knuffel gekregen met een piep erin, maar daar kan ik me in gezelschap niet mee vertonen. Het is een paarse, die vond het vrouwtje zo leuk.
Nou, ik wacht wel af of die vakantie wat wordt, maar veel verwacht ik er niet van, ze zijn me veel te blij.

groeten van een verwarde Joris

Geplaatst: 26 jul 2011, 20:56
door M_n_q_e
:mad:
Hoe durven ze!!!

Geplaatst: 26 jul 2011, 21:04
door Berdien
Nou ja zeg Joris....je bank afpakken :evil: Dat kan toch zo maar niet.....en dan spullen wegleggen voor vakantie :mad:
Kom maar gauw hier wonen hoor want Brent heeft nog wel een bank over voor jou :D

Geplaatst: 26 jul 2011, 21:15
door Pandora
Nou jaaaaaa zeg! Wat mankeert die mensen? :confused:
Ik hoop dat ze snel weer normaal gaan doen :mad:

Geplaatst: 26 jul 2011, 21:16
door Dinie
:shock: Ik heb echt medelijden met je!
Zo ga je niet om met iemand die Joris heet! :wink:
Geloof me Joris het komt goed! Dat zeg ik ook weleens tegen onze Joris. :)

Geplaatst: 26 jul 2011, 21:22
door M_n_q_e
Plan van aanpak:
Af en toe op ongeziene momenten een klein krasje op de bank maken. Na verloop van tijd staat ie vol met kleine krasjes en is er geen reden meer om niet op de bank te mogen. Hoppa, missie volbracht!
:twisted:

Geplaatst: 26 jul 2011, 22:17
door royenmarjolein
Arme, zielige Joris. Wordt zomaar je bed afgepakt :cry: :wink: !
Heeel misschien kun je je vrouwtje en baasje overhalen om een deken op de bank te leggen als je mag komen kroelen :wink:

Geplaatst: 27 jul 2011, 01:20
door ElisabethErnstDave
Gewoon zelf een dekentje mee nemen naar de bank en daar op gaan liggen probleem :opgelost:

Geplaatst: 27 jul 2011, 12:39
door Charella
:shock: Dat kunnen ze echt niet maken :shock:

Geplaatst: 27 jul 2011, 22:25
door maria1
ElisabethErnstDave schreef:Gewoon zelf een dekentje mee nemen naar de bank en daar op gaan liggen probleem :opgelost:
Dat probeer ik iedere ochtend al, maar ook dat vind het vrouwtje niet goed.
Mijn dekentje wordt elke ochtend opgeborgen omdat ik deze heel enthousiast in huis uit ga schudden. Ja, de haren moeten er toch af? :confused:

Joris

Geplaatst: 27 jul 2011, 22:45
door Donja
Haha geweldig verhaal. Moet er stiekum wel een beetje om lachen...

Geplaatst: 28 jul 2011, 08:41
door royenmarjolein
maria1 schreef:
ElisabethErnstDave schreef:Gewoon zelf een dekentje mee nemen naar de bank en daar op gaan liggen probleem :opgelost:
Dat probeer ik iedere ochtend al, maar ook dat vind het vrouwtje niet goed.
Mijn dekentje wordt elke ochtend opgeborgen omdat ik deze heel enthousiast in huis uit ga schudden. Ja, de haren moeten er toch af? :confused:

Joris
:lol: :lol: :D
Max vindt zijn dekentje ook geweldig.....om in stukken te verscheuren :shock:
En inderdaad Joris, die haren moet er echt uit; kan het vrouwtje zij meteen opzuigen met de stofzuiger :wink: