Pagina 1 van 1
Welke kong voor pup van 10 weken
Geplaatst: 02/11/11 17:41
door Laurens03
Hoi allemaal,
Welke maat Kong kan ik het beste kopen voor onze pup van 10 weken?
En wat kan je erin doen voor een pup van deze leeftijd.
Alle tips zijn welkom.
Alvast bedankt.
Geplaatst: 02/11/11 17:58
door bud en weiser
Ik gebreukte een tussenmaat kong,en deed er kkv in omdat hij dat ook onder zijn brok krijgt,ik durfde in de kleine puptijd niets anders erin doen ivm diaree,nu is hij al 5,5 maand en doe ik er vanalles in,geweekte brok deed ik er ook wel eens in.
Geplaatst: 02/11/11 18:30
door laika
energique heeft tegenwoordig worsten en anders als het in Belgie te krijgen is de gewone energiqeu die doen wij erin
Geplaatst: 03/11/11 14:20
door kate
Wij hebben voor Guus een puppykong Medium. Deze is van wat zachter materiaal. Wij doen er nu smeerkaas, brokjes of kaas in. We hadden ook een tube van het merk Kong cadeau gekregen, dit vond Guus ook erg lekker. In het begin deed ik er voornamelijk brokjes in omdat Guus de eerste weken veel last had van diarree.
Geplaatst: 07/11/11 09:41
door Marlyn
wij hebben L gedaan en dat was perfect ze kan hem nu nog steeds gebruiken, wij stopten er gewoon haar voer in of een beetje appelstroop maar dat was dan ook wel moeilijk snoepjes, stukjes kaas/worst alles wat er uitviel als je het op de grond gooit dan moet het haar wel lukken. die van ons heeft het nu al door als we haar voer er in stoppen dan pakt ze de kong met haar bek en laat hem dan weer vallen zodat alles eruit valt
