Pagina 1 van 1

Wordt onze tara weer helemaal mooi?

Geplaatst: 22 nov 2011, 11:38
door Donja
Hoi allemaal,

Misschien een beetje een gekke vraag maar wil het toch graag weten. tara is 2 weken geleden gebeten door een andere hond met het gevolg,2 bijtwonden in haar flank. Ze zijn nu beide dicht maar je zie nog steeds een behoorlijk lelijke plek. Ik vroeg me af of dat wel weer weg gaat en of het haar wat daar nu weg is geknipt gewoon weer terug komt? Ze is nog steeds een mooie hond hoor maar zonder die lelijke plekken is ze nog mooier :wink:
Ben benieuwd of iemand ervaring heeft.

Groetjes donja

Geplaatst: 22 nov 2011, 11:55
door Caya
Het haar dat weggeschoren is groeit weer aan. Dit kan echter wel een paar weekjes duren. De haren zullen weer over de dan inmiddels geheelde wonden vallen en als het goed is zie je er dan niets meer van. Als je de haren later opzij doet met je vingers zul je waarschijnlijk wel de littekens nog zien. Ze wordt dus vast weer de mooie hond gaat woorden die ze was.

Geplaatst: 22 nov 2011, 13:11
door Saskia.Bernadette
Soms kun je het in de vacht nog wel een beetje zien waar een litteken zit, maar het is dan in elk geval heel onopvallend. :wink:

Geplaatst: 22 nov 2011, 13:15
door AnP
Asta is meerdere keren gebeten maar zien doe je het niet meer, duurt eventjes maar vacht komt wel terug.

Geplaatst: 22 nov 2011, 16:38
door Donja
Oke! bedankt allemaal voor de reacties!