Pigmentvlekjes?

Vragen over de gezondheid van je Labrador? Plaats ze hier.
Mandy
Middelgrote hondenneus
Middelgrote hondenneus
Berichten: 619
Lid geworden op: 10 jan 2009, 11:08

Pigmentvlekjes?

Ongelezen bericht door Mandy »

Allereerst iedereen een gelukkig en gezond 2012!!!


Maarrr nu komt mijn "probleempje" Donna heeft op haar onderlip 2 witte vlekjes en op het onderste ooglid (dat randje onder haar oog zeg maar) ook een klein wit vllekje. Ook is haar neus heel erg licht van kleur. Iemand enig idee of dit kwaad kan of wat dit is..? het is niet dik niet hard en het zijn geen bultjes alleen verkleuringen.... kunnen dit pigment vlekjes zijn?
Debora
Speurneus
Speurneus
Berichten: 9459
Lid geworden op: 30 jul 2003, 11:02
Locatie: Rotterdam
Contacteer:

Ongelezen bericht door Debora »

In de wintermaanden krijgen veel labradors, vnl. de gele, een wisselneus. Niet alleen de labrador heeft dit overigens diverse rassen ondervinden dit. :wink:

Tyleet had een aantal weken geleden ook witte puntjes bij de ogenranden. Dit was snel bijgetrokken, waardoor het ws. een schaafwondje was door het krabbelen oid.
Deetje
Grote hondenneus
Grote hondenneus
Berichten: 959
Lid geworden op: 28 jan 2006, 23:06
Locatie: M-Limburg
Contacteer:

Ongelezen bericht door Deetje »

Ik heb een bruin teefje van bijna 13 jaar. Rond haar eerste jaar kreeg zij ook witte vlekjes op oogleden, lippen en haar neus.
Soms werd het wat minder, maar kwam het op een andere plek weer terug. Nu nog heeft ze witte vlekjes. Nooit problemen door gehad, maar mooi is het niet.
De binnenkant van haar bek was rond 1 jaar rose met een vleug bruin erover. Dat is in de loop der jaren echt rose geworden.
Plaats reactie