Opeens gaat Co een tandje harder lopen, neus in de lucht, staart gaat omhoog,ik roep Co hierrr he ,Co gaat nog harder lopen....ik denk nog "grijp m Wil"maar WEG is Co! En hard he ,de hele hei over richting Ermelo ,op weg naar iemand ver weg.
nou das toch balen of niet dan! Ik zal hier op dit nette forum jullie de scheldwoorden besparen die ik geroepen heb,bovendien woon ik in een zeer stichtelijk dorp dus hierbij alleen :
Ep ging ook nog even achter hem aan,maar die besloot halverwege terug te komen, die begreep niet waar ze zo hard voor moesten lopen .Ep is gecastreerd,dat scheelt
Aan de overkant van de hei zie ik mensen heel snel een hond in de auto doen en gauw de klep weer dicht. Wat voor hond weet ik niet,te ver weg.
Maar zeer waarschijnlijk een dame en een hele lekker ruikende .Jammer joh.Gaat niet door.
Ik zie Co stilstaan,en hij kijkt achterom ,richting mij.End weg zeg!
Komt ie aan hoor op een ouwepaardegalopje, met vragende blik als hij vlak bij komt. Krijg ik slaag?
Ik roep naar hem
Nou dat zal hem leren!Hij was echt onder de indruk dat wel dan.
En meteen aan de riem en naar huis, ik ben je zat!
Bah ,als ik niet zo veel van je hield zou ik je haten, Cody!( Dat vind ie errug hoor ,als ik Cody roep ipv Co)






