Pagina 1 van 2

kleine jongetjes,worden hele kerels

Geplaatst: 29 aug 2012, 08:06
door roef
gisteren de jongens weer opgehaalt van hun vakantiekamp bij Foppe en de beren.
aan het gesnurk te horen de hele dag hebben ze het erg naar hun zin gehad de afgelopen 10 dagen.

Hidde heeft bij Foppe alleen de eerste nacht in de bench geslapen en daarna mocht hij er uit,nu is het wel zo dat foppe én de berendames(newfoundlanders :wink: ) in een 100% honden huis wonen en dus kan er (bijna) niks stuk of vies gemaakt worden.maar `s morgens troffen de baasjes de beneden verdieping net zo aan als de avond ervoor :klasse:

nu twijfelden mijn man en ik al een paar weken hoe lang Hidde nog in de bench moest voor de nacht,want Hidde is tot nu toe nog steeds het liefste jongetje van de klas met zijn ruim 7 maanden :verliefd1:

dus gisteravond maar de stoute schoenen aangetrokken en Hidde mocht ook uit de bech vannacht,nadat we eerst de stekkers overal uit getrokken hadden,geen rotzooi op de vloer en tafels,de banken met isolatiefolie bedekt hadden,maar dat deden we al voor roef :roll: ,én de urn met James die op een tafeltje staat hebben we hoog weg gezet(moet er toch niet aan denken :( )

nou ik kwam om 7 uur beneden en de heren liggen nog diep te knorren en gelukkig is het metamorfosetheam van "eigen huis en puin" niet langs geweest vannacht :D :applaus: :klasse:

ben zo trots op mijn knurftje :verliefd1:
en ja deze trotse mamma is een gewaarschuwd mens.....ik heb ook een Roef opgevoed gekregen he! dus bij de minste hint van sloop of terror gedrag zit mijn scheetje weer in de bench :D :wink:

maar voor nu lijk ik een moeder die haar 2 kinders met elkaar vergelijkt(nooit doen natuurlijk ieder kind is uniek!!! :D ) en ziet dat de jongste toch wel een heel lief en makkelijk jongetje is :oops: :wink: :lol:

Geplaatst: 29 aug 2012, 08:54
door Lars en Daniëlle
:applaus: Goed gedaan Hidde! Heb je wel rustig geslapen vanacht? Ik heb de eerste "benchvrije" nacht geen oog dichtgedaan :oops:

Geplaatst: 29 aug 2012, 08:59
door roef
Lars en Daniëlle schreef::applaus: Goed gedaan Hidde! Heb je wel rustig geslapen vanacht? Ik heb de eerste "benchvrije" nacht geen oog dichtgedaan :oops:
als een blok :D echt waar :)

Geplaatst: 29 aug 2012, 09:02
door Lars en Daniëlle
roef schreef:
Lars en Daniëlle schreef::applaus: Goed gedaan Hidde! Heb je wel rustig geslapen vanacht? Ik heb de eerste "benchvrije" nacht geen oog dichtgedaan :oops:
als een blok :D echt waar :)
Wat stoer :klasse:

Geplaatst: 29 aug 2012, 09:43
door toscak
zo is opvoeden in balans gebleven... Eerst een hele moeilijke en nu een hele makkelijke :D

Waar blijven foto's :evil: ?

Geplaatst: 29 aug 2012, 10:00
door riwka
Je mag trots zijn!!!

Doe de vrouwtjes van Foppe maar de groetjes van mij, heb bij ze in de groep gezeten op jachttraining!!!(riwka baasje van STorm)

Geplaatst: 29 aug 2012, 10:12
door Lien
goessoooooooo!!!! :klasse: :applaus: :klasse:

Geplaatst: 29 aug 2012, 10:47
door esmoezie
heerlijk hoor zo'n makkelijk, braaf labje :verliefd1:
is idd de beste volgorde om op te voeden, dusss... ik ben er van overtuigd dat mijn volgende labje ook een eitje gaat zijn:D

Geplaatst: 29 aug 2012, 13:23
door Dominique en Bo
Oh wat goed! Knappe vent die kleine Hidde!
Ik durf Bo nog voor geen goud uit de bench te laten 's nachts!
Ben bang dat ik geen meubels meer over heb de volgende ochtend.
En ik moet zeggen, hij gaat er in de avond zelf in liggen dus hij zal het wel een lekker plekje vinden!

Geplaatst: 29 aug 2012, 13:24
door Pandora
Wauw! Deze mamma is jaloersssssssssss!!!
Pontus is nog lang niet zover, die gaat nog wel een jaartje mogen 'zitten' in zijn bench. Alleen als ik in dezelfde ruimte slaap hoeft hij niet in een bench want dan ligt hij de hele nacht stijf tegen me aan, maar verder....... geen haar op mijn hoofd die eraan denkt om die bench naar de schuur te verplaatsen.

Geplaatst: 29 aug 2012, 13:56
door roef
Pandora schreef:Wauw! Deze mamma is jaloersssssssssss!!!
Pontus is nog lang niet zover, die gaat nog wel een jaartje mogen 'zitten' in zijn bench. Alleen als ik in dezelfde ruimte slaap hoeft hij niet in een bench want dan ligt hij de hele nacht stijf tegen me aan, maar verder....... geen haar op mijn hoofd die eraan denkt om die bench naar de schuur te verplaatsen.
ik hou mijn adem ook nog even in hoor :D
na alle opvoedingsperikelen rond Roef,knaagt er zo`n heel gemeen stemmetje....wacht maar tot hij gaat puberen :twisted:
tot nu toe blijft dat nog uit*kloptafophout*
roef werd rond de 4,5 maand al pittig in de opvoeding,en nu na 10 dagen bij iemand anders is hij weer een hele dag stevig aan het testen :roll:
ach het houd je scherp he :D maar makkelijk is anders :oops:

Geplaatst: 29 aug 2012, 14:19
door marron
Zo dat is al heel knap van de jongste telg :D :D hier zijn de 2 kleinie venijnies ook sinds een paar dagen uit de bench en ik moet zeggen het gaat goed, dus dan gaat het bij jouw en de kleine man helemaal wel lukken :D

Geplaatst: 29 aug 2012, 14:39
door Allard
Hier ligt hij wel in zijn bench en de deur van zijn bench is open. Maar de deur van de bijkeuken echt niet ! :D

Geplaatst: 29 aug 2012, 17:36
door Charella
Goed zeg!!!! :D

Geplaatst: 30 aug 2012, 22:04
door Roos
Doet ie goed, dat lieve en makkelijke jongetje :wink: