Pagina 1 van 1

Keo en verbouwen

Geplaatst: 05 okt 2012, 09:27
door esmoezie
Momenteel wordt onze keuken verbouwd en komt Keo's probleempje met bezoek weer de kop op steken. Hij is namelijk nogal overenthousiast.
Normaal bij bezoek zonder ik hem een tijdje af. Na een half uurtje is hij dan meestal wel weer wat rustiger en gewend aan het feit dat er volk in huis is. Hij vraagt dan nog steeds aandacht, maar op een rustige, acceptabele manier.

Maar die werklui (van meerdere bedrijven per dag) moeten af en toe door de woonkamer en dat is eigenlijk ons rustige plekje. Kan Keo dan niet meer afzonderen.
Dolenthousiast wordt hij ervan. Bij nummer 5 is hij nog even maf als bij nummer 1. Hij bespringt de heren en wil met ze stoeien, zijn staart zwaait overuren. Tot nu toe vinden die werklui het allemaal leuk, helaas... want Keo krijgt zo nog eens extra bevestiging in en aandacht voor zijn gedrag.

Zolang ze uit de woonkamer wegblijven gaat het gelukkig goed en ligt Keo gewoon te snurken.
Helaas moet hij het nu, overdag, even doen met korte P&P rondjes, maar dat maken we na 4 uur weer goed.
Nog een week te gaan en dan is hopelijk alles weer normaal :)

Geplaatst: 05 okt 2012, 09:50
door Els
Herkenbaar :D , Max wil altijd erg graag helpen en dat bestaat dan weer uit gereedschap aangeven of opruimen. Zn neus overal tussen stoppen. En als dat dan mag en ze doen leuk tegen hem is het hek van de dam. :D

Knuffel voor Keo.

Geplaatst: 05 okt 2012, 09:55
door esmoezie
Els schreef:Herkenbaar :D , Max wil altijd erg graag helpen en dat bestaat dan weer uit gereedschap aangeven of opruimen. Zn neus overal tussen stoppen. En als dat dan mag en ze doen leuk tegen hem is het hek van de dam. :D

Knuffel voor Keo.
haha gelukkig kan Keo niet bij hun gereedschap komen, anders zou het ook versleept worden denk ik
Keo zou ook zeker over hun schouder mee gaan staan kijken naar de werkzaamheden als hij de kans kreeg en ze zouden uiteindelijk met schoon gewassen oren naar huis gaan :D
op zich wel heel handig dat Max gereedschap zo netjes aangeeft :klasse:

Geplaatst: 05 okt 2012, 12:05
door Roos
Herkenbaar :D
Sterkte nog een weekje!

Geplaatst: 05 okt 2012, 13:38
door Charella
Haha nog even volhouden :D

Geplaatst: 05 okt 2012, 14:35
door perelaar
Deed Harpo ook, totdat hij een keer "meehielp" bij het gieten van een betonvloer. Toen was de liefde tussen hem de werkmannen snel gedaan :)

Geplaatst: 05 okt 2012, 15:50
door marron
:D :D succes de komende week :D :D