Pagina 1 van 1

Dierentuin

Geplaatst: 29 nov 2012, 17:58
door Muiske
We zijn gisteren naar de dierentuin geweest met Bob. Wat was dat leuk zeg. Vooral de Giraffen vond Bob helemaal indrukwekkend, maar andersom ook. 1 van de giraffen kwam zelfs even kijken naar bob en gaf hem een kusje met zn lange tong :verliefd1:

Alle dieren vond hij geweldig. Bij de pinguins rende hij heen en weer toen ze voor het glas voorbij liepen, de stokstaartjes kregen een blaf als groet. De flamingo's waren een beetje eng en daar wilde hij snel bij doorlopen. De wolven en de beren kregen ook alle aandacht van bob.

En toen kwamen we bij de kamelen... de meeste verblijven zijn gescheiden van het publiek door water. Dit dus ook bij de kamelen. Bob stond op het randje te kijken naar de beesten. En voor dat ik het in de gaten had en hem tegen kon houden: Plons... Daar ging meneer het water in en ik ook bijna aangezien ik de lijn nog vast probeerde te houden. Gelukkig hadden we zijn tuigje om gedaan en kon ik hem aan het handvat omhoog tillen. Alle mensen om ons heen lagen in een deuk. Hond zeiknat, ik zeiknat.. leuk hoor zo'n labrador.. idioten zijn het af en toe :eusashhh: :D

Geplaatst: 29 nov 2012, 18:01
door pebi
welnee hoe kom je erbij :lol: :lol:

Geplaatst: 29 nov 2012, 18:14
door NicoleGoossens
:lol: :lol: :lol: welke dierentuin ben je geweest?

Geplaatst: 29 nov 2012, 19:16
door fieke
:lol: ik ben ook wel benieuwd in welke dierentuin je bent geweest. Bij de meesten waar we heen willen, mogen geen honden mee.

Geplaatst: 30 nov 2012, 07:52
door NicoleGoossens
Ik weet dat je in Amersfoort je hond mee naar binnen mag nemen. Maar het is al heel lang geleden dat ik daar geweest ben. Geen idee dus of het daar ook leuk is met je hond.

Geplaatst: 30 nov 2012, 09:18
door sedeka
Wij vinden amersfoort leuk om met de hond naar toe te gaan.
Ook ouwehand in Rhenen daar mag je met je hond naar binnen.

Geplaatst: 30 nov 2012, 11:25
door Charella
:lol: :lol: :lol: :lol:

Geplaatst: 30 nov 2012, 11:51
door Muiske
Ja, wij zijn in ouwehand geweest :)