Pagina 1 van 1

Loops?!?

Geplaatst: 08 mar 2013, 21:48
door Tientje14
Onze Fien is nu 16 maanden en nog steeds niet loops geweest. Volgens mij tenminste. Haar baasje zegt dat ze het misschien al wel geweest is, zonder dat we het gemerkt hebben. Maar volgens mij kan dat niet.

Ook aan de reuen die we tijdens het lopen tegen komen, is niet echt iets te merken. Twee weken geleden dacht ik dat ze Fien nog wat aantrekkelijker vonden dan anders (en op een andere manier). En dat ze dus snel loops zou gaan worden. Maar er gebeurt niets. En ook de iets andere belangstelling van de vriendjes is voorbij.

Ik heb de volgende vragen:

Kan het dat Fien loops is geweest zonder dat we ook maar een bloeddruppeltje hebben gevonden?

Komt het voor dat een teefje helemaal niet loops wordt?

Ik ben benieuwd naar de reacties!

Geplaatst: 09 mar 2013, 07:07
door roelien
Eigenlijk bloeden ze altijd wel iets, de één wel veel meer dan de ander.
Sommige honden zijn gewoon heel erg laat met de eerste keer loops zijn.

Mijn vorige hond die was met 18 maanden pas voor het eerst loops.

Maar als ze wel iets aantrekkelijker is geweest, kan het zijn dat ze toch ongemerkt loops is geweest, heb je haar ook meer zien poetsen?
Sommige teven houden zichzelf zo goed schoon dat je ook nauwelijks bloed ziet

Geplaatst: 09 mar 2013, 09:39
door Laboriginals
Ik heb er hier eentje rondlopen (Pippi) waarbij we nooit bloed zien. Ze krijgt wel een opgezette vulva en wordt aantrekkelijk voor reuen. De eerste loopsheid heeft ze wel normaal gebloed. De loopsheid daarna moet ik gemist hebben, daar heb ik nooit wat van gemerkt. De keer daarop werd haar vulva wel dikker, maar omdat ze niet bloedde, dacht ik dat ze nog in de aanloopfase zat. Tot op een zaterdagmiddag tijdens de jachttraining de reuen zowat op haar klommen en ze compleet met staart opzij zichzelf aanbood :? Ze bleek dus wel degelijk al een tijdje loops te zijn. Nu weet ik hoe het bij haar werkt, en heb ik wel zo ongeveer in de gaten wanneer ze loops is. Maar echt heel duidelijk is het nooit.

Het fenomeen ´stille loopsheid´ komt dus wel degelijk voor. Evenals ´gespleten loopsheid´ maar dat is weer wat anders. Dan zie je wel bloed, maar dan stopt de loopsheid weer na een paar dagen.

Hanneke

Geplaatst: 09 mar 2013, 12:26
door Yoran99
Een teefje kan wel degelijk loops zijn zonder dat je het merkt, zoals Hanneke reeds schreef ze kunnen een stille loopsheid doormaken en dan is erniets van bloed te zien, daarbij een teefje dat op 16 maanden nog steeds niet loops is geweest is geen uitzondering.

Geplaatst: 24 mar 2013, 14:08
door Tientje14
Dank jullie wel voor de reacties, maar inmiddels is Fien dus echt loops geworden.
Vind af en toe een bloeddruppeltje, maar ze houdt zichzelf goed schoon. En inderdaad, en dat ontbrak nog steeds, is haar vulva opgezet.
Alles ervoor was dus nog aanloopfase!