Hmm nee, kan niet zeggen dat ik dat zo heb.
Niet dat jij daarom debiel bent hoor, dat zeker niet

Maar ik ben gewoon niet zo snel bang dat er iets gebeurd.
Ik ben weer meer "doorgedraaid" op andere gebieden met Flits haha.
Zo vind ik dat ie altijd een plek moet hebben waar ie zacht kan liggen. En dan ook echt zacht

En als iemand anders eens op een boze toon "nee" tegen hem zegt dan kan ik dat al niet hebben haha. Dat regel ik zelf wel als ik dat nodig vind, denk ik dan.
Maar nee..toen Flits pup was maakte ik me niet echt zorgen. Wel als er iets aan de hand is. Zo had ie laatst 1,5 dag een doorn in z'n poot en bleef maar manken..dan ga ik wel echt alles onderzoeken en rust ik niet eerder totdat ik een oplossing heb of wat dan ook. (De door zat er heel diep in en uiteindelijk ontdekte ik dus een donkerbruin spikkeltje in z'n voetzool).
Maar ik zie niet zo snel "apen en beren" op de weg. Tuurlijk hoor je soms vreselijke verhalen, maar als er echt iets niet goed zit in het hondje dan komt dat vanzelf naar buiten, dat kun je niet voorkomen. En zolang je gewoon op een normale manier voorzichtig bent met je hond, dan komt het echt wel goed en valt jou in ieder geval niets te verwijten
Dus niet zo onzeker zijn

Volgens mij doen Pom en jij het allebei super!