
Botjes en kluifjes naar binnen schrokken..
-
- Grote hondenneus
- Berichten: 853
- Lid geworden op: 18 jan 2013, 16:45
- Locatie: Halfweg
Botjes en kluifjes naar binnen schrokken..
In de loop der jaren begint onze senior steeds meer zijn botjes en kluifjes naar binnen te schrokken. Voorheen kauwde hij redelijk geduldig op zijn botje/kluifje tot het stuk normaal doorgeslikt kon worden. Nu heeft meneer minder geduld en/of energie om lang genoeg te kauwen (er is niets mis met zijn gebit) en slikt hij hele stukken door, zodat het regelmatig blijft hangen en hij al kokhalzend en hoestend het stuk weer terug in zijn bek krijgt.
Ik ben bang dat hij er nog eens een keer in blijft, dus zitten we nu te experimenteren bij welke botjes/kluifjes hij dit niet doet. Ik heb wel eens moeten helpen om het stuk wat hem dwars zat uit zijn keel te vissen, maar ik ben er nu wel klaar mee.. Iemand misschien een tip???



-
- Grote hondenneus
- Berichten: 707
- Lid geworden op: 04 jun 2013, 09:43
- Locatie: west vlaanderen
Re: Botjes en kluifjes naar binnen schrokken..
Hoe groter hoe beter aangezien ze dat niet kunnen inslikken. Wel eng als ze zich erin stikken. 





-
- Grote hondenneus
- Berichten: 853
- Lid geworden op: 18 jan 2013, 16:45
- Locatie: Halfweg
Re: Botjes en kluifjes naar binnen schrokken..
Ja, dat is inderdaad eng als hij zich zo verslikt. Ik ben er ook altijd bij als Lex een botje krijgt (hij is dol op zijn grote buffelhuid-bot met gedroogd visje erin) Voor ons is de geur van dit bot te vreselijk
, maar ach.. alles voor je hondje he... 




-
- Speurneus
- Berichten: 6527
- Lid geworden op: 06 okt 2006, 18:27
- Locatie: alkmaar
Re: Botjes en kluifjes naar binnen schrokken..
onze Zosja heeft moeite met die harde kluifjes dus die krijgt nu de minder harde hoef ik daar niet meer bang voor te zijn de harde neemt ze mee maar doet er niets mee (mist een aantal tanden en kiezen dus denk dat die harde niet meer gaan)


