Pagina 1 van 1

soms gaat het gewoon vanzelf!

Geplaatst: 13 jun 2014, 20:34
door Wil enCo
Kyra is pas een paar weken bij ons en ,goh wat heeft ze zich al snel aangepast aan ons leven.
De eerste dagen was zij al om 5(!) uur wakker ,dat was zij zo gewend bij haar vorige baas,en meende dat wij dat dan ook maar moesten. Ook Co moest het al zo vroeg ontgelden: zij stond boven op zn buik hem wakker te maken om te gaan bekvechten in de kamer,en de goeie ouwe ziel deed dat dan ook nog :)

Nu na een paar weken ,red ze het al tot half 7 ! :klasse: en vanmorgen kwam ik zelfs beneden en he: :) "Kyra?" moest ze nog van dr kussen afkomen! Nou Ja! Riep ik "verslapen he! :D maar eigenlijk ben ik wel blij hiermee.Ze went dus aan ons ,en aan ons leven.

Als ik ga werken heb ik ook een heel schema, opruimen,stofzuigen,dweilen, en dan een fikse hondenwandeling. Daarna ga ik werken .

Voor ik weg ga krijgen ze een lapje van de Lidl, Kyra vind die heerlijk! Maar ja ,"eerst plaats" anders niks roep ik dan.
gistermorgen wilde ik net weggaan, ik sta met mn 2 lapjes van de lidl in mn hand (Kyra springt dan normaal huizenhoog) maar he waar is ze:

Zit ze al keurig netjes op haar plaats te wachten ! :verliefd1: :verliefd1: nou dat is toch fantastisch! Dat heet nou integreren!

Re: soms gaat het gewoon vanzelf!

Geplaatst: 13 jun 2014, 20:46
door Fleures
Haha! Super, die heeft de integratiecursus goed doorlopen dus, kan menig nieuweling nog een voorbeeld aannemen (of roep ik nu een onbedoelde discussie op?;)). Ik verbaas me ook keer op keer hoe snel labradors (in t bijzonder) zich kunnen aanpassen! Al vanaf dat ze heel jong zijn, maar zeker als een hond al een aantal jaar een bepaald soort leven heeft geleid en dan ongevraagd een nieuw leven gaat leiden! Maaaaar... als je zo goed wordt behandeld en verwend, gaat het natuurlijk ook bijna vanzelf;)

Re: soms gaat het gewoon vanzelf!

Geplaatst: 13 jun 2014, 20:50
door FunnyNina
Wat heerlijk dat Kyra zich zo snel aan je schema heeft aangepast :klasse:

Re: soms gaat het gewoon vanzelf!

Geplaatst: 13 jun 2014, 21:32
door Lien
Like :)

Re: soms gaat het gewoon vanzelf!

Geplaatst: 14 jun 2014, 08:51
door Nienke & Foofer
Super!

Re: soms gaat het gewoon vanzelf!

Geplaatst: 14 jun 2014, 09:29
door Bowie
Heerlijk dat het zo voegt.

Re: soms gaat het gewoon vanzelf!

Geplaatst: 14 jun 2014, 09:29
door Bowie
Dubbel....

Re: soms gaat het gewoon vanzelf!

Geplaatst: 14 jun 2014, 12:22
door AHofs
Wat super dat ze zich zo goed aanpast!

Re: soms gaat het gewoon vanzelf!

Geplaatst: 14 jun 2014, 13:24
door Kelsey en Lenka
Super! hopelijk geen stilte voor de storm :wink: hihi

Re: soms gaat het gewoon vanzelf!

Geplaatst: 14 jun 2014, 22:16
door laika
:klasse: :verliefd1:

Re: soms gaat het gewoon vanzelf!

Geplaatst: 16 jun 2014, 13:23
door Captain Jack
wat goed :D

Re: soms gaat het gewoon vanzelf!

Geplaatst: 16 jun 2014, 23:18
door Milou
Wat heerlijk dat Kyra zich zo thuis lijkt te voelen bij jullie. :klasse:

Re: soms gaat het gewoon vanzelf!

Geplaatst: 20 jun 2014, 20:50
door Josje123
Welke lapjes koop je? :wink:

Re: soms gaat het gewoon vanzelf!

Geplaatst: 13 jul 2014, 08:25
door Tammie
wat fijn!!

Re: soms gaat het gewoon vanzelf!

Geplaatst: 13 jul 2014, 13:15
door roef
goed voorbeeld doet volgen :klasse: .........................

soms de slechte ook helaas :twisted: :D