Pagina 1 van 1

Toch sneller dan we dachten: we krijgen een labje

Geplaatst: 10 nov 2014, 22:07
door jolanda77
Al een tijd zijn we aan het zoeken naar een zwarte labrador bij een erkende NLV fokker en bij stom toeval is er een fokker bij ons in de buurt die net een zwart nest heeft!
Volgende week gaan we kijken en als alles meezit dan hebben wij rond 20 december onze lab in huis!
Maar nu even meteen een vraagje:

Ik heb specifiek gekeken naar een nestje die rond 20 december het nest kon verlaten i.v.m. dat ik dan een paar weken vrij ben (3 weken)
Maar nu heb ik toch een vraag over de kerstdagen:
Mag ik ons toekomstige labje dan al wel meenemen?
Wij zijn met kerst bij mijn ouders en tweede kerstdag bij mijn schoonouders. Alles staat al vast met eten etc....
Kan ik dan wel ons labradorpupje meenemen? Dan zou hij\zij rond de 9 weken zijn ongeveer.
'savonds gaan wij wel weer gewoon naar huis toe.

Re: Toch sneller dan we dachten: we krijgen een labje

Geplaatst: 11 nov 2014, 13:04
door esmoezie
Hoi hoi, je labje zal er nog geregeld uit moeten. Misschien labje en de bench meenemen? Een rustig plekje geven ? Misschien kun je ook na de kerstdagen afspreken met de fokker?

Re: Toch sneller dan we dachten: we krijgen een labje

Geplaatst: 11 nov 2014, 13:34
door Romke
Geen probleem om mee te nemen.
Wel een bench meenemen, pup zal vaak moeten plassen, maar moet ook nog veel slapen.
Het is miss een wat minder rustig diner dan normaal ;)

Re: Toch sneller dan we dachten: we krijgen een labje

Geplaatst: 11 nov 2014, 13:43
door Terra5
Inderdaad meenemen is geen probleem, maar zorg wel voor een rustplekje voor de pup, bij voorkeur een bench. En ja, je zal iets minder rustig eten dan normaal met kerst :D Pup kan nog geen uren alles ophouden en lang in de bench is misschien ook nog wat teveel gevraagd, dus je zult er tussendoor wel uit moeten 8)

Re: Toch sneller dan we dachten: we krijgen een labje

Geplaatst: 11 nov 2014, 16:45
door jolanda77
Tussendoor eruit moeten maakt mij niets uit en ik ben van plan om een
Reisbench aan te schaffen. Dus het is geen probleem om hem/ haar al mee te nemen?

Re: Toch sneller dan we dachten: we krijgen een labje

Geplaatst: 11 nov 2014, 17:45
door Romke
Nee, echt niet. Mits ze voldoende kan rusten op een rustig plekje.
Van tevoren ook even goede afspraken maken met de mensen waar je bent.
Niet allemaal bovenop je pup, laten slapen als ze in de bench zit etc.
Hopelijk is ze in die paar dagen wat aan de bench gewend.

En je moet er zelf natuurlijk een goed gevoel over hebben.... bij twijfel niet doen.
Bij een reisbench wel opletten qua kapot maken, pups kunnen er nog wel eens doorheen krabben of bijten

Re: Toch sneller dan we dachten: we krijgen een labje

Geplaatst: 12 nov 2014, 16:10
door HennyH
Ik voeg me helemaal bij de andere schrijvers. Gewoon lekker meenemen en inderdaad even goede afspraken maken.

Bedenk wel, jullie zijn de baasjes en de rest niet, dus jullie regels gelden. Doe verder net of je thuis bent en zorg voor regelmatig uitlaten. Dan kan er niets mis gaan.

Sommige pups worden heel druk van nieuwe ervaringen en andere trekken zich juist terug en worden wat timide. Wordt de pup te druk dan kun je misschien de bench even op een rustiger plek neerzetten. Wordt de pup timide, lekker in de bench laten slapen en dat komt vanzelf weer goed.