Nathalie01 schreef:Gewoon in photobucket de foto bewerkt en de link in mijn profiel opgeslagen maar ik bedoelde zo'n foto met achtergrond enzo Kirsten gaat me hierbij helpen Dex is nu ruim 11 weken en weegt om en nabij de 10 kilo vrijdag naar de dierenarts voor zijn 12 weken enting en dan vraag ik even wat zij ervan vind. Zoals ik al eerder zei vind ik het moeilijk in te schatten of hij te dik is/wordt. De ene keer vind ik hem aan de mollige kant de andere keer (als hij weer een dikke drol heeft geproduceerd) valt het wel mee. Poepen jullie pups ook zo vaak Dex wel 4/5 keer per dag!
Cacao poepte echt VEEL. Inderdaad wel 5 of 6 keer per dag
Cashew poept ongeveer 3 keer op een dag.
Ach, ze moeten het toch kwijt
Hahaahahha ja hier ook zo'n schijterd Soms wel twee keer per uitlaatronde..
Het is ook lastig en 'voeren met het oog' vind ik persoonlijk lastig omdat het mn eerste hond is.
Ik wist helemaal niet dat je dat soort dingen in photobucket kon doen, ik upload alleen maar. Ga me er eens in verdiepen! En handy dat Kirsten je ff helpt met zo'n banner die je hier meer ziet, echt mooi zijn die!
heel leuk
hoe bevalt het tuigje eigenlijk? helpt het tegen het trekken Dex krijgt er ook een handje van om naar alles en nog wat toe te trekken op straat, maar eigenlijk vind ik een tuigje niet zo leuk staan maar als het beter gaat moet ik er misschien ook aan geloven.
Leentje was vorige week woensdag bij de DA voor haar 12 weken enting. Ze woog toen 10,3 kilo. Ik neem aan dat ze nu dus bijna 11 kilo weegt.
Ik ben vanaf vandaag overgegaan op 2 keer voeren op een dag, dan krijgt ze per keer wat meer, zodat ze een lekkere volle buik krijgt.
Ze poept ongeveer 3 keer op een dag, mooie kleine harde drolletjes, dankzij het versvoeren...
En als ze het warm heeft, gaan we even naar de overkant zoals wij dat noemen, naar een recreatiegebied aan het IJsselmeer, om even te zwemmen. Nou ja, echt zwemmen doet ze nog niet, maar wel tot aan haar rug in het water, dus bíjna!!
Ow chips ik zit nu via mn blackberry en die opent geen photobucket Dus zal het morgenochtend meteen ff veranderem dan maar minder glimmend
Tuigje is vooral minder vervelend voor je pup, want guus hing zichzelf bijna op omdat ik niet meegeef met trekken. Ik vind een tuigie ook niet echt mooi maar ja alles voor t hondje
Aaghhh leentje wat is ze al groot en wat leuk dat ze het water al ingaat!! Kan niet wachten tot guus ook lekker kan pootjebaden
Ik zou in plaats van een tuigje te nemen, je pup leren dat hij niet mag trekken. Op deze manier is het idd alleen maar lekkerder voor je pup om wél te trekken, hij kan nu harder trekken zonder dat het pijn doet in zijn nek.....
Ja ik heb het tuigje ook niet omdat ie dan lekker kracht kan zetten, maar omdat ie zichzelf ophing. Trekken is uit den boze, ik geef ook niet mee en beloon hem als hij zich omdraait, het kwartje lijkt te vallen immers. Maar vond dat gekuch door zn halsband zo akelig en hoorde iemand over een nekhernia, dus dan gaan bij mij meteen alle alarmbellen haha
Ik heb overigens mn plaatje maar ff de deur uit gedaan
Ow guus mag wel in het water hoor haha, maar we zijn nog niet naar t strand of biesbosch geweest met 'm. Willen dat deze week doen. Leuk!!
Linnie schreef:
Ow guus mag wel in het water hoor haha, maar we zijn nog niet naar t strand of biesbosch geweest met 'm. Willen dat deze week doen. Leuk!!
Ja, dan heb ik het wel heel luxe, met het IJsselmeer bijna in mijn voortuin Leentje is de eerste dag dat ze hier was al in het water geweest....
Wat een lekker veertje is Djedda vergeleken bij alle andere puppies hier haha alles was dus goed?
Ja lekker het Ijsselmeer zeg!! Ik mag ook niet heel erg zeuren hoor, de biesbosch (de elzen) is nog geen kwartier rijden en we wonen aan het park (met vijver maar daar magtie niet in hoor, stilstaand stinkwater)
Guus heeft een prutoogje we vegen het steeds weg met een wcpapiertje met gekookt water, maar het wordt nog niet minder. Gaat dit wel weg zonder antibiotica? Tis ook niet dat zn oog dichtzit ofzo anders stonden we al bij de DA maar er komt vieze prut uit na het slapen.
Linnie schreef:Wat een lekker veertje is Djedda vergeleken bij alle andere puppies hier haha alles was dus goed?
Ja lekker het Ijsselmeer zeg!! Ik mag ook niet heel erg zeuren hoor, de biesbosch (de elzen) is nog geen kwartier rijden en we wonen aan het park (met vijver maar daar magtie niet in hoor, stilstaand stinkwater)
Guus heeft een prutoogje we vegen het steeds weg met een wcpapiertje met gekookt water, maar het wordt nog niet minder. Gaat dit wel weg zonder antibiotica? Tis ook niet dat zn oog dichtzit ofzo anders stonden we al bij de DA maar er komt vieze prut uit na het slapen.
Djedda is in super gezondheid, de Da was heel tevreden over haar
Yoran 24/10/1999~26/07/2011
Bruce 04/04/2002
Denzell 14/04/2004
Figaro 31/03/2006
Tyson (Precious For Eternity Vast Pretender 15/07/2009
Djedda (Smallville's Empress Just Say Yes) 24/04/2010
Haylee (Smallville's Empress Love Affair) 14/05/2011
Dawn (Of Emperor's Pride Legacy) 04/09/2012
Dusty (Black Sea Sykstus) 13/03/2013
Ocean (Flanders Pride Ocean Diva) 19/01/2015
Mooi dat alles goed is met Djedda!
Dex heeft ook iedere ochtend een prutoogje, er komt echt een geelgroene slaper uit zijn ooghoek, volgens mij is dat normaal Onze vorige hond had dit ook altijd.
Ja Guus heeft ook wel een zandmannetje, maar nu is zn oogje echt een klein beetje ontstoken. Hij heeft er geen last van, dus we kijken het nog ffies aan.
Ik ben gister naar een infoavond van hondentrainingscentrum Rotterdam geweest: GEWELDIG!!!! De trainster is ook gedragstherapeut en ZOOOOO goed met honden, ik ben super blij met onze overstap