Hoi hoi roept zij nog vriendelijk en voordat ik wat kon doen was Co er al op af en slaat in gevecht met die hond! Die vrouw had de riem om haar pols en valt dus met fiets en al ,het kind viel ook!
Ik kon Co grijpen aan zn halsband en die staff aan mn andere hand ,zo hield ik ze uitmekaar.Er stopte wat autos en een meneer zei ,geef mij die labrador maar . (die zag er het liefste uit ws)
Een ander hielp die mevrouw opstaan en het meisje dat behoorlijk overstuur was.
gelukkig was iedereen ongedeerd .Heeft je hond niks zei ze. Nee niks zei ik. Bovendien zat IK fout,mijn hond liep los en viel jouw hond aan.
Nou hou ik zelf ook niet van dat type hond, maar Co viel hem aan,hij )de pittbull'verdedigde zich alleen maar.
Nou ik baalde dus wel weer even van Co he! Zulke honden hebben de naam ,terwijl mijn zo lief uitziende labrador hier de kwaaie pier was,die staff had helemaal geen kwaad in de zin.
Jammer weer dit




