Bij het binnen komen lopen schrok mijn DA wel van Sara's loopje.
Sara heeft nu een pijnstillende en onstekingsremmende injectie gehad en voor 7 dagen pijnstilling meegekregen. Ook rust voorgeschreven in de zin van rustig aangelijnd wandelen (mag ook lang), maar zelf vind ik dit niet zo'n goed idee, ik houd haar even op p&p rondjes zolang ze pijnstilling krijgt.
Aangezien ik in 2009 ook al voor die knie naar de DA ben geweest met d'r is het nu even kijken of het na een paar maanden of weken terug komt. Mocht dat het geval zijn wil hij even een foto laten maken om te kijken of er artrose in de knie zit.
Hij heeft me er meerdere keren van verzekerd dat het echt de kruisband niet is, hij was heel zeker van zijn zaak (hij moest me een beetje geruststellen, was daar namelijk erg bang voor
Hopelijk loopt ze over een week weer als een speer.







