Simba

Vragen over de gezondheid van je Labrador? Plaats ze hier.
Mallory

Simba

Ongelezen bericht door Mallory »

Het hele verhaal is ongeveer een week geleden begonnen, toen is Simba begonnen met hoesten en telkens ging dit dan over in gebraak waar wit slijm meekwam. Ook is gebleken dat hij hartgeruis heeft.

Gisteren de dierenarts gebeld en blijkbaar heeft hij vocht op zijn longen en hartgeruis, de da heeft Simba dan een middel gegeven waarbij het vocht vanuit zijn longen naar zijn nieren zou moeten gaan.

Donderdag zou hij dit opnieuw moeten krijgen en daarbij ook medicatie die hij de rest van zijn leven zal moeten nemen voor zijn hartgeruis.


Nu vroeg ik mij af of dit veel voorkomt bij oudere labradors, en of ze dan nog een goed leven kunnen leiden ?
Lunatic
Speurneus
Speurneus
Berichten: 6157
Lid geworden op: 03 mar 2008, 14:45
Locatie: Lelystad

Ongelezen bericht door Lunatic »

Klinkt als kennelhoest, zou dus even voorzichtig zijn met medicijnen voor het hart geven, dit zou allemaal met elkaar in verband kunnen staan namelijk.
Groetjes Lin en een :bruinpootje: van Max en een :zwartpootje: van Luna, Doran en Zinzi
Plaats reactie