Hoi,
vanaf aanstaande dinsdag ga ik op puppycursus hier in de buurt, ik ben wezen kijken en ze doen het goed daar, kleine groepjes en alles met klikker.
Nu wil ik als deze cursus klaar is, iets gaan doen met Vida wat haar ras specifieke kenmerken naar voren brengt, dus een retriever cursus of misschien wel iets met jacht.
Maar waar is dat bij mij in de buurt, ik heb vroeger met Buck een retriever cursus gehad in helmond, maar volgens mij is die niet meer.
Ik hoor graag van jullie, wij wonen in Someren dat ligt ongeveer 12 km van helmond, 15 van eindhoven en 13 van Weert.
retriever school
-
jeltje
- Hele grote hondenneus

- Berichten: 1432
- Lid geworden op: 30 aug 2010, 23:18
- Locatie: eindhoven
Ik weet dat er een hondenschool voor alleen retrieverrassen zit op Ekkersrijt in Son en Breugel. Toen ik hier laatst informeerde namen ze geen pups meer aan, maar dat kan veranderen natuurlijk. Nu zijn wij gisteren begonnen met een retrievertraining in Reusel bij hondenschool Keijzers. Dat is wel iets verder weg vanaf Someren.
-
Iefke
-
Iefke
nu zie ik dat er in Someren ook eentje is, niet voor dit jaar, maar voor volgend jaar zeker een optie, ik heb ze aangeschreven dus ben benieuwd eerst dit jaar maar eens op puppy cursus en gehoorzaamheid gaan doen.
http://www.jachthondenkennel.nl/jachttraining.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.jachthondenkennel.nl/jachttraining.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
-
Michel
- Snuffelneus

- Berichten: 54
- Lid geworden op: 16 aug 2011, 17:09
- Locatie: Zuidoost-Brabant
Ik ga zelf met Noa (20 weken) naar HC De Retrievers in Eindhoven/Son en Breugel. Hier trainen allemaal Retrievers (Golden, Labradors, Flatcoats etc.) Ieder kwartaal starten ze met een nieuwe puppycursus. De puppycursus is op zaterdagochtend van 08.15 tot 09.30 uur. Ik zou de website even bekijken. Ik kom er nu 2 maanden en het bevalt me heel goed.
-
Allard
