verzekering proteq HD-ED onduidelijk

Vragen over de gezondheid van je Labrador? Plaats ze hier.
Marlyn
Kleine hondenneus
Kleine hondenneus
Berichten: 192
Lid geworden op: 07 apr 2011, 17:31
Locatie: Lemmer

verzekering proteq HD-ED onduidelijk

Ongelezen bericht door Marlyn »

Ik heb een misschie wel niet zo'n slimme vraag maar:

De HD ED na ongeval en ziekte dekking van proteq betekent dat dan ook dat als wij bijv. jazzy met een leeftijd van 1 half laten controleren (zonder dat zij ziek is geweest of een ongeval heeft gehad) het ook gedekt wordt?

Of wordt het echt alleen gedekt nadat ze bijv. is aangereden met een auto of dat ze ernstig ziek is geweest?
Jazzy (L)
Els
Speurneus
Speurneus
Berichten: 5466
Lid geworden op: 29 apr 2009, 18:42
Locatie: Scheveningen

Ongelezen bericht door Els »

Sinds kort zitten heupen en ellebogen in de basisdekking, dus je kunt je hond laten verzekeren en direct hiervoor verzekerd zijn.
Groetjes,
Els

Max, Voor altijd in ons hart.
rimanime
Speurneus
Speurneus
Berichten: 11652
Lid geworden op: 07 feb 2004, 21:12
Locatie: zo'n 600 km boven Parijs

Ongelezen bericht door rimanime »

Als je je hond vrijwillig op HD en ED laat ròntgen (rond het jaar gebeurt dit veelal), is dit voor eigen rekening. Ik neem aan dat dit je vraag is ? Mocht je hond HD en ED hebben, dan wordt dit inderdaad tegenwoordig gedekt.
Afbeelding

Dank je wel Monika voor deze prachtige banner......

:zwartkopje: Lola; Call me Rainbow v/h Hakkershof 28-8-2003-------R.I.P 20-07-2017
:blondkopje: Action; Chelbo v/h Hakkershof 9-6-2002---- R.I.P 30-10-2012
:bruinkopje: Cooper; Rembrandt 18-6-2008


Een dag niet gezwommen is een dag niet geleefd
( al denkt Cooper daar anders over)
Desdemona
Kleine hondenneus
Kleine hondenneus
Berichten: 156
Lid geworden op: 27 jun 2011, 19:10

Ongelezen bericht door Desdemona »

rimanime schreef:Als je je hond vrijwillig op HD en ED laat ròntgen (rond het jaar gebeurt dit veelal), is dit voor eigen rekening. Ik neem aan dat dit je vraag is ? Mocht je hond HD en ED hebben, dan wordt dit inderdaad tegenwoordig gedekt.
Echt waar :?
Mooi waardeloos dat ze de diagnose niet vergoeden, typisch Proteq weer, nét nix.
Hier kostte mij de diagnose om ED vast te stellen een ruime 2200 euro,
heb dat allemaal gewoon verged gekregen, zelfs de dag van de operatie, de foto's narcose, en de medicijnen nog vergoed gekregen.

restte er nog een kleine 200 euro over van de ED operatie zelf.....
Lang leven Petplan.
Laboriginals
Speurneus
Speurneus
Berichten: 2735
Lid geworden op: 31 jul 2010, 21:06
Locatie: Oirschot
Contacteer:

Ongelezen bericht door Laboriginals »

Nou maakte je me toch razend nieuwsgierig naar de verzekering van Petplan. Het zou geweldig zijn als er nóg een verzekering is die HD en ED vergoedt.
Maar als ik op de site van Petplan kijk, zie ik dit:
http://www.petplan.nl/verzekeringen/het ... overzicht/" onclick="window.open(this.href);return false;
Alleen het eerste consult bij HD en ED wordt vergoed, zonder de röntgendiagnostiek. En helemaal onderaan staat dat alle behandelingen voor heup- en elleboogaandoeningen bij honden zwaarder dan 10 kg, niet worden vergoed.
Dus ik ben benieuwd hoe jij die vergoeding voor ED toch voor elkaar hebt gekregen :)

Hanneke
Desdemona
Kleine hondenneus
Kleine hondenneus
Berichten: 156
Lid geworden op: 27 jun 2011, 19:10

Ongelezen bericht door Desdemona »

Laboriginals schreef:Alleen het eerste consult bij HD en ED wordt vergoed, zonder de röntgendiagnostiek.
Ik heb het totaal pakket, en als je even verder kijkt zie je staan;

Afbeelding

Het basis pakket vergoed dus niet de radiodiagnostiek.
Het uitgebreide pakket, volledig voor de volle 100%

Mijn hond heeft meerdere x ray foto's moeten ondergaan, omdat ze niets konden vinden. Dus moeten ze dat gewoon vergoeden, want er was geen ED te zien.
ruim 10 foto's verder, een half jaar aqua training (á 45 euro per keer elke week) werd rustig vergoed, omdat er nog steeds geen diagnose was.

Uiteindelijk een botscan laten maken in Utrecht (600 euro) kwam dr een verdachte plek op de elleboog uit, maar nog geen ED.
Werd ook weer allemaal rustig vergoed.
Zo ook de pijnstilling van zon 60 euro per maand, werd gewoon vergoed.

Omdat ze mank bleef hebben ze uiteindelijk besloten de elleboog open te maken, die dag werden wéér foto's gemaakt.
En ook dat werd weer vergoed. Net als de narcose en medicijnen die volgenden
En nog steeds tot de dag van vandaag worden medicijnen nog steeds vergoed.

Ik heb alleen de nota van de ED operatie zelf, niet vergoed gekregen, maar dat staat ook keurig in de voorwaarden.

Ik denk dat als het vanaf dag een duidelijk is dat ze ED constateren, het duidelijk is voor de vergoeding. Maar in mijn verhaal was het gewoon niet te zien, behalve op de botscan. Dus mogen ze het niet uitsluiten.

En geloof mij, ze hebben alle klinieken afgebeld, want dat recht hebben ze, maar dr was geen diagnose. Ik kneep hem ook wel de laatste declaratie, had het acceptabel gevonden als ze dat laatste niet vergoeden zouden.

Dit hele gebeuren heeft mij nu rond de 5000.- gekost, waarvan 2 keer 35 euro eigen bijdrage, en een keer 200 euro van de operatie zelf.
Nou dat vind ik heel erg netjes van Petplan, bij Proteq was ik hiermee flink de bietenbrug opgegaan.

Auqua training wordt daar NIET vergoed.
Een eigen bijdrage van 19%, dat van 5000.- is een slordige 950 euro.
Kan ik zo in het riool dumpen, waar zou ik dan een verzekering voor hebben.

Nee ik ben zeer tevreden over Petplan, maar dan wel over het utigebreide pakket, met het basis kom je helemaal nergens in zon geval!
Laboriginals
Speurneus
Speurneus
Berichten: 2735
Lid geworden op: 31 jul 2010, 21:06
Locatie: Oirschot
Contacteer:

Ongelezen bericht door Laboriginals »

Ok, het valt dus onder de meest uitgebreide verzekering bij Petplan, terwijl het bij Proteq in de basis zit. Daar zal ook wel een verschil in maandpremie tussen zitten.
Nou was jouw hond wel een heel bijzonder geval, begrijp ik, geen standaard ED-verhaal :) In ieder geval mooi voor je, dat je het vrijwel allemaal vergoed hebt gekregen.

Hanneke
:blondpootje: Pippi (12-05-2008)
:zwartpootje: Dazzle (14-04-2010)
:zwartpootje: Rainbow (12-12-2014)
Kay
Speurneus
Speurneus
Berichten: 6247
Lid geworden op: 06 sep 2006, 15:29
Locatie: Den Bommel
Contacteer:

Ongelezen bericht door Kay »

Het is alleen zo jammer dat verzekeraars alle elleboogproblemen uitsluiten als je hond ED heeft gehad :?
Heb gebeld met de vraag of ellebogen nav een nieuw trauma (bv een val in een kuil oid) wel vergoed worden, maar nee... als je hond ED heeft gehad vallen de ellebogen volledig buiten de dekking

Let daar dus ook op :wink:
De reden waarom honden zoveel vrienden hebben, is omdat ze hun staart bewegen in plaats van hun tong!

:blondkopje: Kay 22-10-2006
:blondkopje: Daan 16-1-2010
:blondkopje: Sjors 10-2-2015
Gebruikersavatar
roxy
Middelgrote hondenneus
Middelgrote hondenneus
Berichten: 323
Lid geworden op: 25 jan 2011, 15:11
Locatie: vlak onder Amsterdam

Ongelezen bericht door roxy »

Ik vind het allemaal een hele ingewikkelde uitzoekerij. Word er ook heel erg kriegelig van. Proteq stopt nu weer met het pasje, dus eerst zelf betalen ik vond het juist zo prettig dat je het niet hoefde voor te schieten. Heel irritant dat ze zich daar juist eerst in onderscheiden en dan uiteindelijk het weer terug trekken.
Van dat ed en hd gebeuren begrijp ik de hele voorwaarden van beide verzekeringsmaatschappijen niet zo goed, ik heb petplan net een mail gestuurd met een vraag daarover. Want ook ik las dat het werd uitgesloten.

Hoorde vanmorgen van de dierenarts assistente dat vanaf april Petplan juist gaat beginnen met het systeem van niet hoeven voorschieten.
Wat ik mij wel weer afvraag, begrijp ik het nu goed dat Petplan 50% van alles vergoed dus je moet de andere helft zelf betalen? Bij Proteq heb je een eigen bijdrage van 19%. Ik ben een beetje veel een ei in die uitzoekerij, is er iemand die mij de grote verschillen kan vertellen?
Ik dacht nl maar over te stappen op Petplan als die wel meteen aan de dierenarts vergoeden, ik wil de middelste dekking want de hoogste kan ik niet betalen.

Vraag me ook af of bij Petplan als je hond ouder dan 8 jaar word/is je ook jaarlijks 10 pct op je premie krijgt zoals bij Petplan, schandalig eigenlijk misschien heb je er al die jaren amper gebruik van gemaakt en dan heb je het uiteindelijk nodig betaal je je alsnog scheel.
De consumentenbond zou eens een onderzoek moeten doen welke nu het beste vergoed en de meeste service geven.
nicole
Middelgrote hondenneus
Middelgrote hondenneus
Berichten: 380
Lid geworden op: 21 feb 2012, 13:54
Locatie: zoetermeer

Ongelezen bericht door nicole »

wij krijgen binnenkort een pup en ik heb ook e.e.a. uitgezocht en vergeleken, omdat je zoveel verschillende info krijgt.
Wat mij wel opvoel bij petplan in vergelijking met proteq is dat de maandpremie aanzienlijk hoger is bij een totaalpakket (want daar zou ik dan voor kiezen omdat dan HD/ED vergoed worden). Daarnaast heeft Petplan een maximale vergoeding (bij het totaalpakket) van € 3500,00 op jaarbasis, terwijl Proteq een max. vergoeding heeft van € 5000,00 maar wel met een eigen bijdrage van 19%.
Daarnaast schiet Proteq bedragen onder de € 500,00 niet meer voor, maar bedragen boven € 500,00 wel. Je krijgt dan achteraf een factuur voor je eigen bijdrage.

Wij kiezen vooralsnog voor Proteq, alhoewel we nog wel alles moeten regelen.
When life gives you a 100 reasons to cry, show life that you have a 1000 reasons to smile
chrissy
Hele grote hondenneus
Hele grote hondenneus
Berichten: 1524
Lid geworden op: 18 aug 2007, 22:19
Locatie: Rotterdam

Ongelezen bericht door chrissy »

Ik heb zelf petplan en volgens mij moet ik het nog steeds voorschieten maar vind dit niet erg omdat ik de rekeningen opspaart tot een jaar zodat ik maar éénmalig 35 euro eigen bijdrage betaald .
Desdemona
Kleine hondenneus
Kleine hondenneus
Berichten: 156
Lid geworden op: 27 jun 2011, 19:10

Ongelezen bericht door Desdemona »

nicole schreef:terwijl Proteq een max. vergoeding heeft van € 5000,00 maar wel met een eigen bijdrage van 19%.
.
Ze beweren wel leuk 5000 euro te vergoeden, maar heb je dr wel eens bij stil gestaan dat als je aan dat bedrag komt je 19% zelf moet betalen?
Dat is toch een kleine 1000,-, daarnaast vergoeden ze velen malen minder dan Petplan, dus ben je nog heel duur uit....En ze kennen die leeftijdstoeslag
van 10% als ze 8 jaar worden
:? En een jaarlijkse indexering van 4%, bij Petplan sluit je een premie af voor de rest van zijn leven die dus niet zal stijgen.

Nicole; bij het uitgebreide pakket vergoeden ze wel 100% hoor!
nicole
Middelgrote hondenneus
Middelgrote hondenneus
Berichten: 380
Lid geworden op: 21 feb 2012, 13:54
Locatie: zoetermeer

Ongelezen bericht door nicole »

Desdemona schreef:
nicole schreef:terwijl Proteq een max. vergoeding heeft van € 5000,00 maar wel met een eigen bijdrage van 19%.
.
Ze beweren wel leuk 5000 euro te vergoeden, maar heb je dr wel eens bij stil gestaan dat als je aan dat bedrag komt je 19% zelf moet betalen?
Dat is toch een kleine 1000,-, daarnaast vergoeden ze velen malen minder dan Petplan, dus ben je nog heel duur uit....En ze kennen die leeftijdstoeslag
van 10% als ze 8 jaar worden
:? En een jaarlijkse indexering van 4%, bij Petplan sluit je een premie af voor de rest van zijn leven die dus niet zal stijgen.

Nicole; bij het uitgebreide pakket vergoeden ze wel 100% hoor!

dat is waar, maar bij petplan vergoeden ze maximaal 3500,- Da's toch weer 500,- verschil met 5000 en een eigen bijdrage van 1000,-

En wat bedoel je met bij het uitgebreide pakket vergoeden ze wel 100%? Bedoel je dan Proteq of Petplan? Voor zover ik het heb kunnen zien, betaal je bij Petplan geen eigen bijdrage, behalve dan 35,- per declaratie die je indient. Maar dan geven ze als tip om de declaraties op te sparen, want op die manier betaal je maar éénmalig die 35,-.
When life gives you a 100 reasons to cry, show life that you have a 1000 reasons to smile
nicole
Middelgrote hondenneus
Middelgrote hondenneus
Berichten: 380
Lid geworden op: 21 feb 2012, 13:54
Locatie: zoetermeer

Ongelezen bericht door nicole »

ik zat vanavond toch nog eens de kleine lettertjes te lezen van petplan en proteq.
Bij Petplan worden behandelingen van HD/ED bij een hond van > 10 kilo NIET vergoed, óók niet als je het meest uitgebreide pakket hebt!
Uitsluitend (Rontgen)diagnostiek wordt vergoed (100% alleen bij totaalpakket).
When life gives you a 100 reasons to cry, show life that you have a 1000 reasons to smile
Desdemona
Kleine hondenneus
Kleine hondenneus
Berichten: 156
Lid geworden op: 27 jun 2011, 19:10

Ongelezen bericht door Desdemona »

Nicole excuses mijn antwoord was naar Roxy toe :) Ze vroeg of ze de helft moest betalen, dat geldt alleen voor het middelste pakket. Het uitgebreide pakket vergoed 100%

Tevens nog een opmerking, Petplan kent geen ouderdomstoeslag zoals Proteq hoor, die verzekerd je voor een levenslange gelijke premie.
nicole schreef:ik zat vanavond toch nog eens de kleine lettertjes te lezen van petplan en proteq.
Bij Petplan worden behandelingen van HD/ED bij een hond van > 10 kilo NIET vergoed, óók niet als je het meest uitgebreide pakket hebt!
Uitsluitend (Rontgen)diagnostiek wordt vergoed (100% alleen bij totaalpakket).
In het pakket van Proteq staat niets over de vergoeding van HD en ED.
Wat er nu wel of niet vergoed wordt kan ik echt nog steeds nergens vinden.
Fysio, heb je nodig wil je je hond laten revalideren, wordt NIET vergoed
(Slechts 125 euro per jaar, dat zijn 1.5 behandeling)

Mijn ED kostte mij slechts 200 euro.
Al met al ben je dus dan goedkoper uit bij Petplan.
Plaats reactie