belevenissen

Vertel hier wat je hebt meegemaakt met je Labrador.
MheenLab
Grote hondenneus
Grote hondenneus
Berichten: 827
Lid geworden op: 27 mar 2012, 15:36
Locatie: Apeldoorn

Re: belevenissen

Ongelezen bericht door MheenLab »

Wil enCo schreef:nee ,echt niet! Co houd meer van sneeuw,regen,vorst ,noem het maar op.
Maar dit is niet zijn ding.
Vanmorgen al vroeg opgestaan,om 7uur, speciaal voor HEM ,Co,(oftewel volgens mijn man: prins WillemAlexander) :D ,en Ep is logeren bij mn broer.

Als een ouwe lap sloft Co door het bos, ik roep nog : Kijk Co! Een konijn!
Kijkt ie expres de andere kant op:stel je voor zeg, straks mot ik er nog achteraan :(
Nee, laat Co maar leggen ,hier in de gang ,op de plavuizen. Vanavond
gaan we naar de jachthaven hier in Putten, een borreltje halen, Co kan daar zwemmen, maar ik denk niet dat ik hem het water in krijg. :?

... hebben meer labradors hier last van?
Heel herkenbaar! :D

Ze krijgt hier alleen de spreekwoordelijke peper in der gat als ik langs een vijver loop, dan doet ze namelijk iets wat ze nooit doet, en dat is aan de lijn trekken de kant van de vijver op :D

Voor de rest houden we de rondjes over dag hier kort, alleen voor het benodigde dus, piese .. poepe en een snelle snuf. Voor de rest immiteert ze hier een labrador vloerkleed op het balkon (koud beton) :D
mawo
Middelgrote hondenneus
Middelgrote hondenneus
Berichten: 540
Lid geworden op: 27 aug 2005, 10:42
Locatie: Gelderland

Ongelezen bericht door mawo »

We gaan met Mylan ook al een paar dagen heel vroeg in het bos wandelen. Zelf heb ik heel veel last van de warmte, maar Mylan niet :wink:
Ik stuur hem wel 5 x per dag naar binnen want hij ligt elke keer in de zon te bakken. Ik krijg het er zelf benauwd van maar hij blijkbaar niet.
poot van Mylan en groetjes van Marian

:zwartpootje: Mylan (Precious Mylan of Naiadsmanor)22-12-2003 - (overleden 26-06-2015)
:blondpootje: Yosta *15-01-1995 -(overleden 04-07-2003)
Roos

Ongelezen bericht door Roos »

Dewi ligt heerlijk te bruinen in het zonnetje, maar een aanlijnwandeling stelt madam dan niet bepaald op prijs :D
Het maakt Sam allemaal geen bal uit, alhoewel iets rustiger blijft hij toch erg alert, hem moet je ook echt tegen zichzelf beschermen.
Aan het water hebben ze beiden nergens last van, lopen ze net zo hard als in de winter :wink:
Wil enCo
Hele grote hondenneus
Hele grote hondenneus
Berichten: 1706
Lid geworden op: 02 mei 2006, 17:23
Locatie: Putten

Ongelezen bericht door Wil enCo »

Gisteravond zijn we even naar een stromend beekje gegaan met ijskoud water. Wil op dr blote voetjes mee (nou ok maat 41 :) ) en Co en Ep hebben daar lekker rondgeplonst en kwamen helemaal bij.

Ik hoor trouwens dat het zaterdag maar 13 graden gaat worden met regen?
Carpe Diem! (Pluk de Dag!)

:blondkopje:Cody(Very Easy To Handle) 23-11-2005
:bruinkopje: Kyra (Of Faskally's Fauve) 31-12-2008
Plaats reactie