In het Amsterdamse bos zijn al 2 honden overleden na het eten van vergiftigde worst
Ik denk niet dat er veel van het forum daaar zullen wandelen maar voor de zekerheid vermeld ik het toch maar even.
Ik zelf wandel er eigenlijk nooit.
Ik kom er regelmatig en ook op de bewuste plek rondom "de heuvel"........Voorlopig blijf ik weg van deze plek. Het vervelende is dat deze gek morgen ook kan toeslaan in "het parkje om de hoek" of het Twiske.....Het is en blijft oppassen.
Dank je wel Monika voor deze prachtige banner......
Lola; Call me Rainbow v/h Hakkershof 28-8-2003-------R.I.P 20-07-2017 Action; Chelbo v/h Hakkershof 9-6-2002---- R.I.P 30-10-2012 Cooper; Rembrandt 18-6-2008
Een dag niet gezwommen is een dag niet geleefd
( al denkt Cooper daar anders over)
rimanime schreef:Ik kom er regelmatig en ook op de bewuste plek rondom "de heuvel"........Voorlopig blijf ik weg van deze plek. Het vervelende is dat deze gek morgen ook kan toeslaan in "het parkje om de hoek" of het Twiske.....Het is en blijft oppassen.
idd er voorlopig maar even niet komen.
mischien een tip in spaarnwoude bij camping houtrak kun je ook heerlijk wandelen
En zoals je al zegt het is en blijft oppassen overal.