irma schreef:Nooit van gehoord, nooit eerder gezien. Zitten er nu een soort ballen aan de uiteinden of niet? Bij mijn spelen ze met z', 2en of 3en met zo'n groot flosstouwmet knopen
Nee het zijn gewoon ronde knoppen, juist om beschadigingen in de bek te voorkomen. Een flostouw is hier ook favoriet om mee te spelen als ze samen zijn
Wij hebben 'm ook, Zyva vind 'm geweldig, neem het wel eens mee als we met meerdere honden gaan lopen, altijd succes. En ja, ik krijg er altijd wel een paar opmerkingen over van andere mensen,maar zeg dan gewoon nee hoor, die van mij is veel groter !
nou die safestick vind ik nog wel gaan.
Ik zou me meer generen voor die verschrikkelijk lelijke tuigjes die de hondjes aanhebben.
Dat zou ik Co nou nooit aantrekken, maar okee,het is modern denk ik
Carpe Diem! (Pluk de Dag!)
:blondkopje:Cody(Very Easy To Handle) 23-11-2005 Kyra (Of Faskally's Fauve) 31-12-2008
Wil enCo schreef:nou die safestick vind ik nog wel gaan.
Ik zou me meer generen voor die verschrikkelijk lelijke tuigjes die de hondjes aanhebben.
Dat zou ik Co nou nooit aantrekken, maar okee,het is modern denk ik
Voor die tuigen is bij alle drie een reden Wil, misschien zou je daar eerst eens om kunnen vragen zonder ze direct onderuit te halen? Ik zou trouwens niet weten wat er lelijk aan is, het zijn gewoon simpele tuigen, waarvan een voor een hulphond
Vreemde en vooral nutteloze opmerking
Ik heb er vanmiddag net één gekocht bij Petsplace. Het is een roze geworden want verder hadden ze alleen groen en dat zie je zo slecht in het gras.
Ik liet het ding aan mijn vriend zien toen hij thuiskwam en Yarra en Spirit wisten gewoon dat het een nieuw speeltje voor hun was. Vooral Spirit werd er helemaal gek van en stoeien dat ze deden!!
Maar ze blijven dus niet zo goed drijven begrijp ik?
Groetjes van Henny en een ferme poot van Yarra en Spirit