Met een goed wandeltempo lopen ik en vaders 10 km in ander half uur. Maar dan hebben we ook flink de pas er in. Maar normaal tempo dan zit je wel zo op 5 km in een uur.
Maar als jullie nog leuke spelletjes weten. Gister geoefend met bekers en daaronder een snoepje verstoppen. Maar al gauw waren de bekers leuker. Dus toen ook gestopt. En in de bench gedaan.
Na mijn moeder lopen is ongeveer 5 minuutjes. En daar gaan we elke dag wel even heen. En dan kan Blaz even lekker wat water drinken. En ik ranja. En na een half uurtje lopen weer terug.
Deze week besloten om toch weer lekker rustig aan te doen. Is namelijk feestweek. En er zijn toch een paar activiteiten waar Blaz mooi mee naar toe kan. Dus dat zal wel vermoeiend genoeg zijn.
En voor de rest veel denk en zoek spelletjes.
Hoelang mag een pup nu wandelen
-
michelle1301
- Kleine hondenneus

- Berichten: 191
- Lid geworden op: 13 jun 2013, 11:24
- Locatie: Vlakbij Hoogeveen
-
michelle1301
- Kleine hondenneus

- Berichten: 191
- Lid geworden op: 13 jun 2013, 11:24
- Locatie: Vlakbij Hoogeveen
