Indy heeft suikerstaafjes en koffiemelkstaafjes opgegeten

Vragen over de gezondheid van je Labrador? Plaats ze hier.
Lotte
Kleine hondenneus
Kleine hondenneus
Berichten: 204
Lid geworden op: 18 jan 2009, 06:09
Locatie: Amsterdam

Ongelezen bericht door Lotte »

Hier hebben we ook zo'n dief. Als dochter lief de keukenkast open laat staan zijn steevast de pensstaven en andere beloningen uit de apotheekmand gehaald. De voerton kan hij gelukkig niet open maken.

Wij eten veel yoghurt uit van die emmertjes. Laatst was hij door het huis gaan wandelen met een leeg emmertje waar ik water in had gezet. Ook van de aanrecht gepikt. Het waterspoor liep door de hele keuken.

En nu heeft meneer weer iets nieuws uitgevonden. Uit de kast in de kamer(Open kast) heeft hij een afgesloten bak met nootjes gehaald en naar de hal versleept. Toen ik thuis kwam vond ik de lege verpakking van 750 gram pinda's en 500 gr katjangs. Hij had er erge dorst van gehad want beide waterbakken waren leeg toen ik thuis kwam. De dag erna poepte hij regelmatig pinda's. Heb er even over gedacht hem aan de duivis te verhuren als wonderhond. Gelukkig heeft hij er verder niets aan over gehouden. En wij zijn er weer eens op gewezen dast ons mannetje erg goed is in het opsporen van etenswaren.

Overigens is het heel duidelijk dat Tiddles de dief is en niet Lotte want als er iets gejat is door meneer zie je dat direct aan zijn gedrag. Als je dan thuis of beneden komt, kruipt hij heel schuldbewust in zijn mand.
Wij weten dan hoe laat het is en gaan op zoek naar de schade.
Susan78
Grote hondenneus
Grote hondenneus
Berichten: 853
Lid geworden op: 18 jan 2013, 16:45
Locatie: Halfweg

Ongelezen bericht door Susan78 »

Lex heeft een keer in een paar minuten tijd een stuk jong belegen kaas (met korst/schil en al) van zo'n 300 gram opgepeuzeld. We zouden gaan eten en toen het opeens begon te regenen moest ik snel even de was binnenhalen. We waren maar een paar minuutjes van tafel, maar meneer had het gevaarte al opgeslokt.. Hij kwijlde daarna wel en was misselijk, maar de kaas uitbraken was geen optie voor hem.. Hij is namelijk dol op kaas.. Lekker dan :roll: :?
:bruinkopje: Lex 27-02-2003 (overleden op 28-11-2014) voor altijd in ons hart..
:blondkopje: Joep (Wise Tails Lucky Boy) 21-05-2012
Gebruikersavatar
Milou
Grote hondenneus
Grote hondenneus
Berichten: 851
Lid geworden op: 21 nov 2013, 12:09
Locatie: in de buurt van Enschede

Ongelezen bericht door Milou »

Barry heeft als pup een weeklading aan vlees opgegeten (de dief). Mijn moeder dacht dat hij uit elkaar zou knappen, zo rond stond zijn pupbuikje. Hij kon amper met zijn pootjes bij de grond komen.
Na een tijd kan je er wel op lachen. :lol:
Ik was laatst bij mensen aan het oppassen met een lab en een lab kruising. Ik was van onze lab gewent dat hij het niet zou durven iets van tafel te gappen, dus helemaal niet bij na gedacht. Ik heb het eten op tafel gezet en de kinderen geroepen met als resultaat een bord met macaroni wat half was leeg gevreten. :evil:
Afbeelding Afbeelding
:zwartpootje: Barry ♂ juni 1985 tot augustus 1997
Plaats reactie