Pagina 1 van 2

Een wat minder prettige wandeling

Geplaatst: 08 nov 2009, 09:59
door Els
Vanmorgen zijn we lekker gaan wandelen op de zandvlakte waar we vrijwel dagelijks komen en voor de afwisseling hadden we de bal en werpstokken bij ons. Max en Balou waren al door het dolle heen, dus die hebben weer heerlijk gerend.
Mn wandelvriendin stapte direct al in een zandbad waar ze met beide voeten in vast bleef staan :shock: , gelukkig was ze heel snel weer los. Verder was het zand veilig te lopen.
Komen we op de terugweg een mevrouw tegen met 2 Rotties los die allebei op onze honden af kwamen stormen, nou ze riep ze wel terug maar ze kwamen pas de 3e keer echt terug en in mijn angst dat dit volledig verkeerd ging aflopen draaide ik me op, stapte opzij... en stond tot mn knieen vast in het drijfzand. :shock:
Max zat aan de riem en stond dus ook tot zn buik in die rotzooi. Ondertussen stond dat mens van die 2 Rotties toe te kijken, had die honden gelukkig allebei vastgemaakt aan een paaltje, maar stak zelf geen poot uit om mij eruit te helpen of om Max te helpen. Ze zei erbij dat ze het vervelend vond om haar honden vast te moeten maken, ze had nl maar 1 riem bij zich :shock: :evil:
Gelukkig hadden we Max snel eruit, Ik had zelf mn kaplaarzen aan en had dus iets meer moeite om eruit te komen, het water en modder stonden tot bovenaan mn kaplaarzen, gelukkig zijn we er allebei ongeschonden uitgekomen.
Voorlopig ga ik daar niet meer wandelen en iig niet alleen!!

Er staan nergens borden dat het daar gevaarlijk terrein is, ik ga maandag eerst maar eens met de gemeente bellen hierover, voor er meer ongelukken gebeuren daar..

Geplaatst: 08 nov 2009, 10:18
door EricaM
Dat klinkt best behoorlijk eng en gevaarlijk. Inderdaad de Gemeente vragen om borden neer te zetten lijkt me een goed plan.

Niet meer wandelen daar dus. Het is blijkbaar in jouw omgeving, maar voor mensen die in jouw buurt wonen handig om te weten waar dit precies is?

Geplaatst: 08 nov 2009, 10:33
door Labje
Tjonge, wat een avontuur. Gelukkig is het goed afgelopen, maar ik zou daar dus idd maar niet meer gaan wandelen.

Geplaatst: 08 nov 2009, 12:24
door Lunatic
:shock: Levensgevaarlijk, gelukkig is het goed afgelopen.

Geplaatst: 08 nov 2009, 12:27
door esmoezie
bah wat akelig zeg :(

Geplaatst: 08 nov 2009, 13:14
door AnP
:shock: dat zou afgezet moeten zijn/ bebording moeten staan in ieder geval. Jeetje en ik zou daar inderdaad voorlopig niet meer wandelen.

Geplaatst: 08 nov 2009, 13:45
door Miske
Hé brr, echt enorm eng zeg! Ik zou het niet willen meemaken! Gelukkig is het goed afgelopen!

Geplaatst: 08 nov 2009, 14:20
door Lindsay88
Jeetje dat is schrikken zeg! Hoop dat de gemeente daar dan bordjes neer zet! :)

Geplaatst: 08 nov 2009, 14:20
door Charella
Dat is inderdaad levensgevaarlijk!!

Geplaatst: 08 nov 2009, 15:39
door Desiree
idd levensgevaarlijk.

De reactie van die vrouw verbaast me echt. Hoe kun je nou blijven kijken (en zeuren) terwijl je ziet dat iemand zo vast zit. Pfff is het zo moeilijk een hand uit te steken en te helpen.

Geplaatst: 08 nov 2009, 16:28
door esther-sarah
....en wat vind je dan van zo'n mens...?? :evil: Ik zou echt uit mijn dak gaan. Vervelend om haar honden vast te maken, want ze heeft maar één lijn mee...?? Ik weet niet wat ik léés...

Nou Els, jij hebt dus je beweging wel gehad. En vastzitten in het zand, lijkt me inderdaad ook vreselijk. Ik zou, als het op Max aankwam, zó uit mijn laarzen stappen, als het moest. Maar dat was gelukkig niet nodig.

Max is nu zandspook ipv slootspook!! :D

Geplaatst: 08 nov 2009, 17:10
door Els
Het is voor de Rotterdammers idd handig om te weten waar dit is:

Wandelgebied Laag Zestienhoven ter hoogte van de Beekweg.

Inmiddels heb ik de gemeente een email gestuurd en morgen bel ik voor de zekerheid nog even naar ze om zsm borden te laten plaatsen..

Geplaatst: 08 nov 2009, 17:13
door Els
esther-sarah schreef:....en wat vind je dan van zo'n mens...?? :evil: Ik zou echt uit mijn dak gaan. Vervelend om haar honden vast te maken, want ze heeft maar één lijn mee...?? Ik weet niet wat ik léés...

Nou Els, jij hebt dus je beweging wel gehad. En vastzitten in het zand, lijkt me inderdaad ook vreselijk. Ik zou, als het op Max aankwam, zó uit mijn laarzen stappen, als het moest. Maar dat was gelukkig niet nodig.

Max is nu zandspook ipv slootspook!! :D
Het zand zat idd letterlijk overal :roll: , het is wel weer eens wat anders dan een blond labje die graag zwart wil zijn maar nu wel netjes zandkleurig bleef :D
Het lijkt hier de sahara wel met al dat zand, meneer ligt lekker uit te zanden op de vloer :roll:

Geplaatst: 08 nov 2009, 17:19
door Miep
Wat een avontuur Els heb je ineens een zandhaas ipv een blonde labrador. De schrik zal er wel goed in zitten. Wat een stom mens zeg om met 2 honden die nog niet eens luisteren ook maar 1 riem mee te nemen, je weet toch nooit wat er kan gebeuren tijdens een wandeling. Hoop dat je de schrik beetje te boven bent en dat je je laarzen nog schoon krijgt. Geef Max een dikke knuffel

Geplaatst: 08 nov 2009, 18:04
door Nino&Toosje
Nou, daar schrik je ook behoorlijk van, je zult daar maar helemaal alleen lopen. Ben je in de grond gezonken voor dat je het zelf beseft.
Drijfzand is hartstikke gevaarlijk.
Gelukkig kun je het nog na vertellen.