Vanmorgen vroeg is Rick samen Met Gigi en Bear richting Belgie gereden voor de Show. We hebben een lange tijd niet geshowd dus was het weer spannend. Daarnaast wisten we niet wat voor weer het zou worden dus de wekker stond extra vroeg. Gelukkig zonder rare weer omstandigheden veilig aangekomen in Hoogstraten hadden Gigi en Bear er wel zin in. Dit bleek ook zeer zeker uit de resultaten. Gigi heeft haar best gedaan en heeft een hele mooie 4e plaats uitmuntend behaald in de Tussenklasse.
Bear is nog niet vaak in het buitenland geweest, dit was dus een hele wereldreis voor onze kleine jongen. In de omgeving van Arnhem werd hij uitendelijk toch moe van het kijken naar de verlichting van andere auto’s

en is gaan slapen. Bear heeft zich van zijn goede kant laten zien en vond het showen erg leuk. Hij showde zelfs zo goed dat hij de 1e plaats in de Jeugdklasse heeft behaald en dat terwijl hij nog maar 11 maanden is. Wij zijn supertrots op deze resultaten van onze twee kanjers!
Gelukkig zijn ze weer veilig thuis...