Had een klein vraagje, ons luna is eergisteren toen ik met haar aan het wandelen was aangevallen door een franse bulldog

Ik had haar aan de lijn en ineens uit het niets vloog er uit een huis een volwassen franse bulldog door de voordeur recht op haar af en heeft haar aangevallen, ze heeft denk ik 20 sec lang hard gejankt, heb haar volledig onderzocht maar had niets ook naar da gisteren geweest en had niets, hij had ook niet gebeten denk ik maar gewoon heel zwaar haar geramd

Nu het probleem is elke keer er nu een hond dichterbij komt loopt ze al jankend uit schrik achteruit

Na een tijdje begint ze wel terug te kwispelen en gaat ze iets dichterbij en eens ze ziet dat de hond niets terugdoet wil ze er wel mee spelen.
Nu was mijn vraag, heeft ze hier blijvende angst door opgedaan of betert dit wel terug? Want zou echt niet willen dat ze angst voor honden heeft gekregen of er schuw tegen word???
Alvast bedankt voor jullie reacties
MVG Thiago