Pagina 1 van 2

Leentje is uit logeren...

Geplaatst: 28 mei 2012, 19:53
door doggie
Mijn dochter woont op kamers en wilde al heel lang Leentje een paar dagen 'lenen' .
Deze week is het nu eindelijk zover: we hebben haar vanmiddag, samen met Leentje, naar haar kamer in Wageningen gebracht. ("we kunnen echt prachtig wandelen mam, langs de Rijn, vindt Leentje vast leuk!")

Nu blijft ze dus tot vrijdag weg, en ben ik een weekje hondloos. Ik vind het 3x niks!!! En dan heb ik ook nog een paar vrije dagen deze week. Ga maar aan de schoonmaak ofzo......

Geplaatst: 28 mei 2012, 19:55
door Miske
Dat zal wel wennen zijn inderdaad! Ik zal duimen dat Leentje snel terug is, al zal zij het daar vast ook wel als vakantie beschouwen :).

Geplaatst: 28 mei 2012, 20:06
door roef
oei dat lijkt mij ook niks,ik zou me ook erg vervelen na een dag denk ik.
nou ja je dochter zal het wel een leuke week vinden denk ik en Leentje ook wel :) en dat is ook wel wat waard toch?

Geplaatst: 28 mei 2012, 20:09
door doggie
roef schreef:oei dat lijkt mij ook niks,ik zou me ook erg vervelen na een dag denk ik.
nou ja je dochter zal het wel een leuke week vinden denk ik en Leentje ook wel :) en dat is ook wel wat waard toch?
Ja, ze is gek op dieren, studeert ook dierwetenschappen en is zelf op zoek naar een Jack Russel herplaatser. Nu kan ze eens ervaren hoe het is om de volledige verantwoording voor een hond te hebben.

Geplaatst: 29 mei 2012, 13:32
door Charella
Leuk voor je dochter, maar niet leuk voor jou. Hopelijk vliegen de dagen voor je voorbij :) Enne straks is je huis blinkend schoon :lol:

Geplaatst: 29 mei 2012, 13:36
door Roos
Dat zou ook niets voor mij zijn, maar nu het niet anders is lekker genieten van je "vrijheid" maar :wink:

Geplaatst: 29 mei 2012, 13:37
door margré
Voor je het weet is Leentje weer terug
En het is nu buiten afgekoeld dus lekker poets weer :)

Geplaatst: 29 mei 2012, 15:25
door Roxy11
Dan is het even stil in huis :cry:

Misschien vanavond even met de webcam een kijkje nemen bij Leentje en je dochter
Nog maar drie nachtjes slapen en ze komt weer thuis en tot die tijd :zuigen:

Geplaatst: 29 mei 2012, 15:50
door Wil enCo
Je hebt toch al wel gebeld zeker, een paar keer? :D

Geplaatst: 29 mei 2012, 16:14
door doggie
Wil enCo schreef:Je hebt toch al wel gebeld zeker, een paar keer? :D

:oops: één keertje nog maar, ik weet me goed in te houden...

Geplaatst: 29 mei 2012, 16:18
door Roos
:D :D

Geplaatst: 29 mei 2012, 17:20
door jeltje
Ha, ha, ik vind het ook vreselijk om gewoon thuis te zijn zonder hond. Met Koninginnedag waren man, kids en hond een lang weekend naar onze boot in Friesland en was ik gewoon thuis omdat ik moest werken. Zonder man en kids ging me wonderwel af, maar zonder Zyva....vreselijk!!!!

Geplaatst: 01 jun 2012, 10:06
door ilseF
ik heb nog wel wat te poetsen over hoor....als je je verveeld... :lol: :lol: :lol:

Geplaatst: 01 jun 2012, 10:38
door Roxy11
Vandaag komt Leentje toch weer thuis?

Wat zal je blij zijn.. En? is je huisje lekker schoon? :lol:

Geplaatst: 01 jun 2012, 13:07
door sbientje
passende naam dus, leentje! mag ik haar ook een keer lenen? ;) Ze heeft het vast heerlijk gehad bij je dochter, maar dat ze nu weer thuiskomt is ook wel weer fijn! toch?