Heeft iemand ervaring met het gemalen vlees van degomeat.nl?
Ziet en klinkt allemaal wel goed.
Ik ben benieuwd of de verhouding van Spiervlees en bot oké is!
Nou, wij hebben nu KVV voor de vakantie mee van Best4Dogs (volgens mij dezelfde KVV als van Degomeat, alleen dan een stukje goedkoper omdat je grotere hoeveelheden moet afnemen) en het ziet er super uit, de honden vinden het geweldig, maar ik vind de ontlasting van beide honden erg hard !
Nu krijgen die van ons normaal BARF, dus voor een vakantieperiode vind ik het wel ok (vul het nu inmiddels ook aan met spiervlees of orgaan) maar voor langere termijn vind ik het teveel bot.
De reden waarom honden zoveel vrienden hebben, is omdat ze hun staart bewegen in plaats van hun tong!
Ik was niet te spreken over hun kvv, de samenstelling veranderd dikwijls, ontlasting was harf en dan weer zacht. Op Barf gebied zijn ze top, maar hun kvv kan veel beter.